تاریخ انتشار بسته الحاقی جدید بازی Power Rangers: Battle for the Grid مشخص شد

۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

استودیوی ماکسیموم گیمز (Maximum Games) که در روزهای قبل از انتشار یک بسته الحاقی جدید برای بازی Power Rangers: Battle for the Grid خبر داده بود، امروز از تاریخ دقیق عرضه‌ی آن رونمایی کرد. این بسته شخصیت جدیدی را به بازی اضافه می‌کند و در همین راستا، ویدئویی از آن متشر شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Power Rangers از سری عناوین جالبی است که در طول زمان برای پلتفرم‌های مختلف منتشر شده و عده‌ی زیادی را به خود سرگرم کرده است. جدیدترین نسخه‌ی این سری بازی اکشن Power Rangers: Battle for the Grid نام دارد که در گذشته‌ای نه چندان دور برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه شد. همان‌طور که از سبک بازی مشخص است، شما باید کنترل کاراکترهای مختلفی را به دست گرفته و دشمنان فراوانی را از بین ببرید. خوشبختانه این نسخه نسبت به گذشته از کیفیت بیشتری برخوردار است. بنابراین اگر شما هم از دوست‌داران این سری هستید، Power Rangers: Battle for the Grid را هرگز از دست ندهید. قابل ذکر است که دو شرکت ان‌وی (nWay) و ماکسیموم گیمز به ترتیب وظیفه‌ی توسعه و انتشار بازی ذکر شده را به عهده داشته‌اند.

با توجه به اعلام سازندگان، آگاه شدیم که بسته الحاقی تازه‌ی Power Rangers: Battle for the Grid حاوی شخصیتی به نام Lauren Shiba قرار است در تاریخ ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ (۱۵ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی) به دست هواداران برسد. این شخصیت که توانایی‌های خاصی هم دارد، دومین کاراکتری است که پس از انتشار بازی در دسترس قرار می‌گیرد. پیش از این شاهد انتشار شخصیت دیگری به نام Robert “RJ” James برای آن بودیم که با استقبال طرفداران هم مواجه شد. در پایان می‌توانید ویدئوی معرفی Lauren Shiba را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید