نسخه‌ی دموی بازی Marvel’s Iron Man VR در دسترس قرار گرفت

به تازگی استودیوی کاموفلاژ (Camouflaj) که وظیفه‌ی ساخت بازی Marvel’s Iron Man VR را برای دستگاه‌های پلی‌استیشن VR بر عهده دارد، با انتشار یک تریلر از نسخه‌ی دموی این عنوان رونمایی کرده است. در ادامه با گیمفا همراه باشید تا نگاهی به اطلاعات منتشر شده در رابطه با این دمو داشته باشیم.

Marvel’s Iron Man VR عنوانی در سبک تیر‌اندازی محسوب می‌شود که توسط استودیوی تازه کار کاموفلاژ برای کنسول پلی‌استیشن VR در حال توسعه قرار دارد و داستان آن حول زندگی قهرمان مشهور دنیای مارول یعنی آیرون‌ من (Iron Man) جریان دارد. مدتی قبل نیز رده‌بندی سنی این بازی مشخص شد و همان‌طور که انتظار می‌رفت با یک عنوان مناسب برای محدوده‌ی سنی نوجوان طرف هستیم.

حال به تازگی استودیوی کاموفلاژ تریلری را از نسخه‌ی دموی این بازی منتشر کرده است تا اگر هنوز طرفدارانی هستند که بر سر خریدن و یا نخریدن این بازی اطمینان کافی را ندارند، بتوانند با تجربه‌ی این دمو تصمیم خود را بگیرند. هنوز تاریخ انتشار مشخصی برای عرضه‌ی این دمو مشخص نشده است. در ادامه شما می‌توانید تریلر منتشر شده توسط استودیوی کاموفلاژ را تماشا کنید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

در نهایت این عنوان پس از چند بار مورد تأخیر قرار گرفتن، قرار است در تاریخ ۱۳ تیر ۱۳۹۹ (۳ ژوئیه ۲۰۲۰) به صورت انحصاری برای دستگاه پلی‌استیشن VR منتشر خواهد شد.

12345678910(10 رای, میانگین آرا 8٫90 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید