رده‌بندی سنی بازی Iron Man VR مشخص شد | عنوانی برای نوجوانان

۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰

با توجه به رده‌بندی سنی بازی Iron Man VR، به نظر می‌رسد با عنوانی مناسب اکثریت افراد یعنی بازی‌بازان بین ۱۰ تا ۲۰ سال روبرو هستیم.

در برهه‌ای از زمان، تعداد زیادی از بازی‌های مهم متاسفانه تاخیر خوردند و بازی Iron Man VR نیز یکی از آنان بود. اکنون که به مرور زمان به تاریخ انتشار بازی مذکور نزدیک می‌شویم، شاهد آن هستیم که رده‌بندی سنی مخصوص این عنوان نیز انجام شده. طبق این رده بندی، بازی Iron Man VR برای نوجوانان مناسب است. در بررسی انجام شده توسط این سازمان، بیان شده که بازی‌باز نقش تونی استارک را بر عهده می‌گیرد که در مبارزات نیز با استفاده از زره مخصوص به خود شرکت دارد.

بازی‌بازان می‌توانند از سلاح‌های مختلف تعبیه شده در زره، یعنی موشک، لیزر و تیربار استفاده کنند. در بازی شاهد مبارزات بزرگ، صحنه‌های انفجار عظیم و تیراندازی به صورت واقع‌گرایانه هستیم. همچنین در بازی میان‌پرده‌هایی وجود دارد که صحنه‌هایی خشن را به تصویر می‌کشد که برای همگان مناسب نیست. فریاد مردم بی‌گناه از روی ترس و درد نیز در بازی وجود دارد و همچنین در این میان کلماتی رکیک نیز شنیده می‌شود.

با توجه به تمام این توصیفات، بازی Iron Man VR توانسته تا رده‌بندی سنی نوجوانان را کسب کند و طیف مخاطب خود را به صورت قابل توجهی افزایش دهد. این بازی پیش از این قرار بود در تاریخ ۲۸ فوریه ۲۰۲۰ (جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸) عرضه شود، اما با اعلام جدید و تاخیر حدودا سه ماهه، در تاریخ ۱۵ مه ۲۰۲۰ (جمعه، ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹) عرضه خواهد شد.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید