بسته الحاقی جدید Binding of Isaac همچنان در دست توسعه قرار دارد

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰
سازندگان بازی The Binding of Isaac مشغول ساخت عنوان جدیدی هستند

براساس اطلاعات منتشر شده، Repentance، جدیدترین بسته‌ی الحاقی بازی Binding of Isaac، ممکن است تابستان امسال در دسترس کاربران قرار نگیرد. با این حال، تیم سازنده تایید کرده است که این بسته‌ی الحاقی همچنان در دست توسعه قرار داشته و تا پایان سال جاری میلادی عرضه خواهد شد.

اگر از طرفداران سبک Rougelike و سیاه‌چاله‌های تولید شده با روش تصادفی‌ باشید، به احتمال بسیار زیاد با بازی Binding of Isaac به طور کامل آشنا هستید. طبیعی است که این احتمال نیز وجود دارد که بازی را چندین بار تا به امروز به پایان رسانده‌ و بی‌صبرانه منتظر انتشار بسته‌ی گسترش دهنده‌ی بعدی بازی هستید. خبر خوب این است که خالق این سری رسما اعلام کرده است که بسته‌ی الحاقی بعدی بازی همچنان در دست توسعه قرار دارد.

آقای مک‌میلن (McMillen) در پاسخ به نگرانی هواداران در توییتر به توضیح شرایط فعلی توسعه‌ی بسته‌ی الحاقی Repentance پرداخته است.

واضح است که بسته‌ی الحاقی Repentance همچنان در دست توسعه قرار داد. ما پیشرفت خوبی داشته‌ایم ولی همچنان باید چند باس، آیتم، تعدادی میان‌پرده و برخی موارد دیگر را به بازی اضافه کنیم.

در ادامه‌ی صحبت‌های خود، خالق سری Binding of Isaac بیان کرده است که اگرچه این بسته‌ی الحاقی جدید قرار بود تا پایان تابستان منتشر شود ولی به علت شیوع ویروس کرونا و تغییر شرایط کاری کارمندان استودیو، ممکن است شاهد تغییر در تاریخ انتشار بسته‌ی گسترش دهنده‌ی Repentance باشیم.

بسته‌ی الحاقی جدید بازی Binding of Isaac محتوای مختلف و متعددی را به این عنوان اضافه خواهد کرد. آیتم‌ها، مناطق، شخصیت‌ها و باس‌های جدید بخشی از محتوای این بسته‌ی گسترش دهنده خواهند بود. با این حال، موضوعی که بسته‌ی الحاقی Repentance را از دیگر بسته‌های گسترش دهنده‌ی بازی متمایز می‌کند، نحوه‌ی خلق آن است. Repentance در ابتدا یک ماد توسعه یافته برای بازی توسط هواداران بود. ماد Antibirth به خاطر تغییرات دشوار ولی متعادل خود و همچنین محتوای جدید که به بازی اضافه کرده بود، با بازخوردهای بسیار خوبی از سوی هواداران روبه‌رو شد.

Repentance چهارمین بسته‌ی الحاقی بازی Binding of Isaac است. این بازی در سال ۲۰۱۱ منتشر شده بود و به دلیل ارزش بالای تکرار، مفرح بودن و ترکیب جذاب آیتم‌ها، این بازی با بازخوردهای بسیار خوبی از سوی بازی‌بازان و هواداران روبه‌رو شد. این بازی در حال حاضر برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن ۴ در دسترس است.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید