صداگذاران Xenoblade Chronicles در نسخه‌ی بازسازی شده نیز حضور دارند

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۵

یکی از اعضای شرکت نینتندو اخیرا به عنوان مهمان ویژه در مراسمی شرکت و بیان کرده است که صداگذاران نسخه‌ی اصلی بازی Xenoblade Chronicles در نسخه‌ی بازسازی شده نیز حضور خواهند داشت.

دلایل زیادی برای محبوبیت بازی Xenoblade Chronicles بین بازی‌بازان وجود دارد. اگرچه تیم سازنده تنها برای عرضه‌ی بازی در کشور ژاپن برنامه‌ریزی کرده بود ولی این بازی زیبا در نهایت در دسترس کاربران غربی نیز قرار گرفت. البته طبیعی است که داستان غنی و جهان زیبای بازی نیز تاثیر زیادی در محبوبیت بالای این عنوان در بین هواداران داشتند. در زمان انتشار نسخه‌ی غربی بازی، تیم سازنده از بازیگران انگلیسی زیادی برای صداگذاری بازی دعوت کرد که این موضوع کیفیت بازی را بیش از پیش افزایش داد. خبر خوب برای هواداران قدیمی بازی این است که این بخش از نسخه‌‎ی اصلی در نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی نیز حضور خواهد داشت.

بازی Xenoblade Chronicles: Definitive Edition اواخر ماه جاری میلادی عرضه خواهد شد و محتوای جدید مختلفی را در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد داد ولی برخی از ویژگی‌های نسخه‌ی اصلی از جمله صداگذاری غربی آن، همچنان دست نخورده باقی خواهند ماند. آقای راب واترز (Rob Watters) از شرکت نینتندو به صورت رسمی تایید کرده است که صداگذاران نسخه‌ی اصلی در نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی نیز حضور خواهند داشت و این موضوع در مورد بخش جدید این نسخه یعنی بخش Future Connected نیز صحت خواهد داشت. پیش از این ویدئوهای مختلفی از بازی منتشر شده بودند که صداگذاری آن‌ها به نسخه‌ی اصلی شباهت داشتند ولی این اولین باری است که این موضوع به صورت رسمی تایید می‌شود.

بازی Xenoblade Chronicles: Definitive Edition در تاریخ جمعه ۹ خرداد ماه سال جاری (۲۹ مه سال ۲۰۲۰ میلادی) به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. شما می‌توانید جدیدترین تصاویر منتشر شده از این عنوان زیبا و مورد انتظار را از طریق این لینک مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید