نسخه‌ی بعدی از سری Call Of Duty طبق برنامه در سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

امسال به دلیل بحران ناشی از فراگیری ویروس کرونا تقریبا تمام صنعت بازی‌های ویدئویی درگیر مسائل و مشکلات شدند و عرضه‌ی بسیاری از بازی‌ها به تاخیر افتاد و روند توسعه‌ی برخی دیگر نیز به کندی پیش می‌رود. با وجود اینکه سری Call of Duty با عنوان Warzone خود به خوبی پیش می‌رود و در حال پشتیبانی بسیار خوبی از این بازی است، اما باز هم به نظر می‌رسد هیچ مانعی نمی‌تواند قطار سریع‌السیر Call of Duty را متوقف کند. طبق اخبار جدیدی که منتشر شده‌اند در سال ۲۰۲۰ میزبان نسخه‌ی جدید این سری خواهیم بود.

اخیرا در مصاحبه‌ای مدیرعامل شرکت اکتیویژن (Activision) دانیل آلگر (Daniel Alegre)، به رفع هرگونه شک و تردید برای هواداران این سری پرداخت و اعلام داشت که عنوان بعدی سری Call of Duty بسیار عالی به نظر می‌رسد و روند توسعه‌ی خود را به خوبی طی می‌کند. طبق گفته‌های آقای آلگر احتمالا این بازی اولین نسخه از این سری باشد که از عناوین زمان عرضه‌ی کنسول‌ها است. عنوان بعدی Call of Duty احتمالا در تعطیلات سال ۲۰۲۰ همراه با عرضه‌ی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس منتشر خواهد شد.

اخیرا شایعاتی پخش شدند که بر جریان داشتن بازی بعدی این سری در دنیای Black Ops و احتمالا در جنگ ویتنام یا دوره‌ی دیگری که مرتبط با جنگ‌های سرد است، اشاره داشتند. طبق اعلام توسعه‌دهندگان این بازی با تاخیر مواجه نخواهد شد؛ در نتیجه به زودی بازاریابی و انتشار اطلاعات بیشتری از بازی شروع خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید