بازی جدیدی از مجموعه‌ی Warhammer Age of Sigmar در دست ساخت است

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰

طبق اطلاعات جدید منتشر شده، بازی جدیدی از مجموعه‌ی Warhammer Age of Sigmar در دست ساخت قرار دارد. این بازی، عنوانی در سبک استراتژی همزمان است.

استودیوی بریتانیایی فرانتیر که سابقه‌ی کار برروی عناوین Planet Zoo، Planet Coaster و Elite Dangerous را دارد، به‌تازگی از ساخت یک بازی جدید از Warhammer Age of Sigmar خبر داده است. آقای دیوید برابن (David Braben)، مدیر اجرایی استودیوی فرانتیر، به مناسبت معرفی این بازی توضیحاتی را ارائه داد.

ما از همکاری جدید با شرکت گیمز وورکشاپ (Games Workshop) بسیار خوشحالیم. من شخصاً فکر می‌کنم این خبر بسیار خوبی است که دو شرکت خلاق و معتبر بریتانیایی در سطح جهان در یک پروژه جدید همکاری می‌کنند. ما مشتاقانه منتظر همکاری نزدیک با تیم گیمز وورکشاپ هستیم تا دنیای غنی Warhammer Age of Sigmar را از طریق یک بازی استراتژی همزمان را به مخاطبان خود در کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی ارائه دهیم.

برنامه‌ریزی ما بسیار قدرتمندتر از گذشته است و می‌خواهیم دو بازی را در سال‌های مالی ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ عرضه نماییم و یک کار هیجان‌انگیز نیز با همکاری یک ناشر ترد پارتی از سال مالی ۲۰۲۱ آغاز می‌شود.

من به طور ویژه‌ای از واکنش مثبت اعضای تیم در رابطه با چالش‌های بیماری CO-VID 19 افتخار می‌کنم و می‌خواهم از آن‌ها به‌خاطر فداکاریشان تشکر کنم. برنامه‌ی ما این است که تا پیش از عید پاک، نسخه‌ی بتای Elite Dangerous: Fleet Carriers و Planet Zoo: South America را منتشر کنیم.

همچنین آقای جان گیلارد (Jon Gillard)، مدیر جهانی بخش لایسنس شرکت گیمز وورکشاپ، در این خصوص گفت:

دنیای Warhammer در حال تبدیل شدن به یک برند بزرگ‌تر است و طرفداران این مجموعه در سراسر جهان به‌دنبال راه‌هایی هیجان‌انگیز برای تجربه‌ی این دنیای بزرگ و پر زرق و برق هستند. ما همیشه برای کار کردن و ارائه‌ی بالاترین کیفیت، به‌دنبال شرکای معتبری هستیم. استودیوی فرانتیر در ساخت عناوینی فوق‌العاده در سبک استراتژی، سابقه‌ی بسیار خوبی دارد. این بازی نخستین عنوان استراتژی در دنیای فانتزی Warhammer Age of Sigmar خواهد بود. می‌دانیم که افراد بااستعدادی در استودیوی فرانتیر وظیفه‌ی ساخت این بازی را برعهده گرفته‌اند.

این بازی جدید از مجموعه‌ی Warhammer Age of Sigmar در سال ۲۰۲۳ برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها عرضه خواهد شد. همچنین استودیوی فرانتیر قصد دارد تا یک بسته گسترش‌دهنده‌ی جدید برای بازی  Elite Dangerous را در سال ۲۰۲۱ منتشر کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید