گیمز ورکشاپ خواهان بازی‌های AAA بیشتری از Warhammer است

اخبار ، اخبار بازی ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

با توجه به گزارش مالی اخیر شرکت گیمز ورکشاپ (Games Workshop)، به نظر می‌رسد که طرفداران Warhammer در آینده شاهد بازی‌های AAA متعددی از این مجموعه خواهند بود.

گیمز ورکشاپ، شرکت سازنده‌ی بازی رومیزی Warhammer، قصد دارد جهان این مجموعه را در سال‌های آینده به طرز قابل توجهی گسترش دهد. طبق اطلاعات منتشر شده، این شرکت تاکنون برای بیش از ۷۰ لایسنس قرارداد امضا کرده است و هر چند ماه یک بار نیز پیشنهاد‌های جدیدی را در نظر می‌گیرد. همچنین همان‌طور که در ابتدا گفته شد، گیمز ورکشاپ به دنبال افزایش تعداد عناوین AAA دنیای Warhammer است.

همان‌طور که می‌دانید، تا به امروز توسعه دهندگان بزرگ و کوچک زیادی عناوین مختلفی را در دنیا‌های فانتزی و علمی تخیلی Age of Sigmar و Warhammer 40K ساخته‌اند. همچنین با توجه به افزایش محبوبیت Warhammer در طی چند سال اخیر و عملکرد عالی شرکت گیمز ورکشاپ در طی دو سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰، حالا زمان مناسبی برای گسترش بیشتر این جهان است. بازی Warhammer 40,000 Darktide یکی از عناوین جذابی بود که در رویداد Xbox Games Showcase شرکت مایکروسافت به نمایش درآمد. حال اگر این روند ادامه داشته باشد، در آینده شاهد بازی‌های بزرگ‌تر بیشتری از دنیای Warhammer خواهیم بود.

12345678910(6 رای, میانگین آرا 9٫83 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید