سازندگان بازی Days Gone در حال توسعه‌ی یک بازی AAA جدید هستند

۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۵

بعد از خبر ناراحت کننده‌ای که پیرامون یکی از اعضای استودیوی بند (Bend Studio) منتشر شد، حالا وقت آن است تا خبر خوبی را درباره‌ی بازی جدید این استودیو بشنویم. همراه گیمفا باشید.

ظاهرا سازندگان بازی Days Gone، استودیوی بند در حال کار کردن برروی یک بازی جدید AAA هستند. بر اساس آگهی این استودیو که این اواخر منتشر شده است، آن‌ها به دنبال استخدام یک هنرمند فنی ارشد هستند. این آگهی در ادامه به پروژه‌ی این استودیو اشاره می‌‌کند. پروژه‌ای که گویا در دست توسعه است. این آگهی همچنین اطلاعات جالب‌توجهی را درباره‌ی انیمیشن‌های این بازی جدید به اشتراک می‌گذارد.

این آگهی به “طراحی باکیفیت اسکلت شخصیت‌ها و کیفیت سینمایی طراحی چهره” اشاره می‌کند. مسئله‌ی اساسی و ذکر شده در این آگهی، واقع‌گرایی است که در دو جا به آن اشاره شده است؛ اول درباره‌ی چگونگی حرکت کاراکتر‌ها است که برای توصیف آن از عبارت “واقع‌گرایی تا حد ممکن” استفاده شده و دوم درباره‌ی تغییر شکل صورت، لباس و پیکر شخصیت‌ها می‌باشد. با توجه به این موضوع، باید منتظر یک بازی با انیمیشن‌های باکیفیت باشیم.

موضوع ساخت بازی جدیدی توسط این استودیو چندان هم شگفت انگیز نیست. به‌ویژه حالا که در آستانه‌ی عرضه‌ی پلی‌استیشن ۵ هستیم، این اتفاق بیش از همیشه محتمل به نظر می‌رسد. چندی پیش نیز، خبری مبنی بر قرار داشتن بازی بعدی استودیوی بند در مرحله‌ی پیش تولید منتشر شد. اطلاعات این بازی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و باید منتظر ماند و دید در آینده چه جزییاتی توسط این استودیو افشا خواهد شد. شاید این بازی دنباله‌ی بازی Days Gone باشد. مسئله‌ای که با توجه به موفقیت تجاری آن، کاملا معقول به نظر می‌رسد.

این حدس وقتی جالب‌تر می‌شود که به اظهار نظر‌ این استودیو در گذشته نگاهی بیندازیم. زمانی که آن‌ها برای توصیف علاقه‌ی خود به تبدیل کردن بازی Days Gone به یک فرانچایز گفته بودند :

چیز‌های خیلی زیادی برای کشف کردن [در این بازی] وجود دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید