صداپیشه‌ی پرتغالی زبان بازی Days Gone درگذشت

۳۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

فیلیپ دوراته (Filipe Duarte)، صداپیشه‌ی شخصیت دیکون (Deocon) در نسخه‌ی پرتغالی عنوان Days Gone، دار فانی را وداع گفت.

شاید صنعت بازی‌های ویدئویی با دربر گرفتن طیف وسیعی از هنرهای مختلف، بزرگ‌ترین و گسترده‌ترین نوع سرگرمی باشد. به‌همین واسطه، استعدادهای زیادی از سراسر جهان به دنیای بازی‌ها مرتبط هستند و زمانی که خبر از دست دادن یکی از آن‌ها به‌گوش می‌رسد، بازی‌بازان یکی از بزرگ‌ترین جوامعی هستند که در این غم شریک می‌شوند.

پس از انتشار خبر درگذشت فیلیپ موراته، کسی که مخاطبان پرتغالی زبان عنوان Days Gone شخصیت دیکون را با صدای او می‌شناسند، اعضای استودیوی بند (Bend Studio)  و صحفه‌ی رسمی توییتر پلی‌استیشن پرتغال ضمن اطلاع رسانی به جامعه‌ی بازی‌بازان، با خانواده‌ی وی ابراز هم‌دردی کردند. در ادامه دو مورد از این پیام‌های تسلیت را مرور می‌کنیم:

اریک جنسن (Eric Jensen)، طراح ارشد جهان بازی Days Gone:

از شنیدن درگذشت فیلیپ موراته به‌شدت ناراحتم. او برای ما و بسیاری از بازی‌بازان پرتغالی Days Gone صداپیشه‌ی شخصیت دیکون بود. در این شرایط سخت، عشق خود را به خانواده‌ی وی تقدیم می‌کنم.

 

پلی‌استیشن پرتغال:

قهرمان‌ها همیشگی‌اند. ممنونیم فیلیپه دوراته.

فیلیپ موراته علاوه‌بر صداپیشگی در بازی Days Gone، به‌عنوان بازیگر تئاتر و تلویزیون در کشور پرتغال شناخته می‌شود که در سال ۲۰۱۵ به‌واسطه‌ی هنرنمایی کم‌نظیرش در سریال The Invisible Life، موفق به دریافت جایزه‌ی گلدن گلوب پرتغال شده بود. وی در سن ۴۶ سالگی به‌دلیل حمله‌ی قلبی، دار فانی را وداع گفت.

لازم به‌ذکر است عنوان Days Gone هم‌اکنون به‌صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ قابل‌بازی است. نقد و بررسی، ویدئوی تحلیل فنی و آلبوم موسیقی‌های متن این بازی از طریق وب‌سایت گیمفا در دسترس شما قرار دارند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید