شایعه: بخش داستانی بازی GTA VI کامل شده است

۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰

طبق یک افشای جدید، راک‌استار (Rockstar) مراحل ساخت بخش داستانی بازی مورد انتظار GTA VI را به پایان رسانده است.

بازی‌های کمی وجود دارند که مثل سری Grand Theft Auto هواداران را با اخبار انتشار خود هیجان‌زده کنند. بر اساس شایعات قبلی، نسخه‌ی ششم این سری از چند سال پیش در حال توسعه قرار دارد، اما راک‌استار هنوز هیچ حرفی از آن به میان نیاورده است. با این حال طبق یک افشای جدید، احتمال انتشار اخباری از این بازی در تاریخی نزدیک وجود دارد.

سری Grand Theft Auto یکی از تاثیرگذارترین و محبوب‌ترین بازی‌های تاریخ محسوب می‌شود. در واقع نسخه‌ی پنجم این سری، دومین بازی پرفروش تاریخ است و با گذشت ۷ سال از انتشار، هنوز در بین پرفروش‌ترین بازی‌ پلتفرم‌های مختلف دیده می‌شود.

از زمان عرضه‌ی بازی GTA V در سپتامبر سال ۲۰۱۳، طرفداران منتظر انتشار نسخه‌ی ششم این سری بوده‌اند. با این حال، راک‌استار اطلاعات زیادی از آن در اختیار هواداران قرار نداده است. در این میان یکی از صداپیشگان GTA V به هواداران توصیه کرده است که به شایعات و اخبار غیر رسمی توجه نکنند.

حالا به تازگی با افشای یک منبع قابل اطمینان، احتمالا روند ساخت بخش داستانی بازی GTA VI به اتمام رسیده است و بر این اساس در حال حاضر، بخش‌های دیگر بازی در حال ساخت و توسعه قرار دارند. در چند روز گذشته هم اخباری منتشر شد که طبق آن ۶۰ تا ۷۰ درصد مراحل ساخت این بازی طی شده است.

نکته‌ی قابل توجه این است که با تمام این اوصاف، تمام شدن ساخت بخش داستانی  به معنای نزدیک شدن به پایان توسعه‌ی بازی نیست. داستان Red Dead Redemption 2 هم در سال ۲۰۱۲ کامل شده بود؛ اما راک‌استار در طی مراحل ساخت بازی تغییرات زیادی در آن ایجاد کرد و بازی در سال ۲۰۱۸ عرضه شد. در واقع از زمان کامل شدن داستان تا انتشار بازی یک فاصله‌ی حدودا ۶ ساله وجود دارد.

به هر حال، در صورت صحت داشتن اخبار منتشر شده، روند توسعه‌ی بازی GTA IV نزدیک به پایان است. البته تا زمان انتشار تصاویر، تریلر داستانی و گیم‌پلی یا هر نوع خبر رسمی دیگر از سوی راک‌استار نمی‌توان تاریخی برای انتشار بازی اعلام کرد.

انتظارات از بازی GTA VI بسیار بالا است و همه‌ی ما امیدواریم که راک‌استار از استانداردهای GTA V فراتر برود و بتواند به طور کامل رضایت بازی‌بازان را جلب کند. نظر شما درباره‌ی GTA VI چیست؟ چه توقعاتی از این بازی دارید؟ دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید