ادای احترام به Death Stranding در جدیدترین تریلر بازی SnowRunner

۲۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

شرکت فوکس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive) قرار است طی روز‌های آینده، بازی شبیه‌ساز رانندگی و باربری SnowRunner را عرضه کند. این بازی که شبیه‌سازی دقیقی را از حمل و نقل و باربری با ماشین انجام داده است، شباهت‌های زیادی را با جدیدترین بازی شرکت کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions) یعنی Death Stranding دارد و به نظر می‌رسد که سازندگان نیز با جدیدترین تریلر بازی، این مساله را تایید کردند.

به تازگی تریلر جدیدی از بازی SnowRunner منتشر شده است که از خیلی از جهات از تریلر زیبای بازی Death Stranding که در E3 2018 منتشر شد، الگو گرفته است. در این تریلر، به جای سم پورتر بریجز (Sam Porter Bridges)، شخصیت اصلی بازی Death Stranding، شاهد کامیونی هستیم که قصد دارد تا از موانع مختلف عبور کرده و بار خود را به مقصد برساند. این کامیون در مسیر خود بار‌ها به مشکل برخورده و گرفتار موانع زیادی می‌شود. حتی جملاتی که در تریلر نمایش داده می‌شود و فونتی که در آن‌ها استفاده شده است، شباهت زیادی را به تریلر بازی Death Stranding دارند.

این تریلر، ادای احترامی زیبا و حرفه‌ای به تریلر‌های بازی Death Stranding و یک ایده‌ی عالی و پرسود از طرف تیم بازاریابی این بازی است که حتی بهتر از آن چیزی که از آن انتظار می‌رفت، عمل می‌کند.

بازی SnowRunner در تاریخ سه شنبه، ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۲۸ آوریل ۲۰۲۰) برای به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. نظرات خودتان را در مورد شباهت‌های تریلر این بازی با تریلر‌های بازی Death Stranding را با ما در میان بگذارید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید