بازی Disco Elysium برروی نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد

۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

به تازگی استودیوی ZA/UM، توسعه‌دهنده‌ی عنوان تحسین‌شده‌ی Disco Elysium، خبر از این داده است که این بازی علاوه بر پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان، برروی کنسول نینتندو سوئیچ هم منتشر خواهد شد.

Disco Elysium یکی از عناوین شدیدا تحسین‌شده‌ی سال ۲۰۱۹ بود که توانست جوایز زیادی را به دست آورد. این بازی در The Game Awards 2019 برنده‌ی جایزه‌ی بهترین بازی مستقل سال، بهترین بازی نقش‌آفرینی سال، بهترین روایت داستانی و بهترین بازی تازه‌ی مستقل شد. همچنین این بازی به تازگی در جوایز بفتا برنده‌ی بهترین بازی تازه، بهترین داستان و بهترین موسیقی شد. البته این بازی تنها برروی رایانه‌های شخصی منتشر شد و نسخه‌ی کنسولی آن به سال ۲۰۲۰ معوق شد.

در حالی که پیش از این قرار بود این بازی تنها برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر شود، حالا دارندگان نینتندو سوئیچ هم می‌توانند این بازی را برروی دستگاه خود تجربه کنند. البته همانند نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان، هنوز هم تاریخ عرضه‌ی دقیقی برای این بازی اعلام نشده است و ZA/UM تنها اعلام کرده است که این بازی “به زودی” برروی کنسول‌های مذکور عرضه خواهد شد.

در Disco Elysium شما نقش یک کارآگاه، را بازی می‌کنید که چندان از تعادل روانی برخوردار نیست و علاوه بر تلاش برای حل پرونده، باید با ذهن خود هم در جدال باشد. در بازی می‌توانید شخصیت خود را کاملا شکل دهید و با انتخاب‌های خود، به کارآگاهی که دوست دارید تبدیل شوید. همانطور که اشاره شد، این بازی هم اکنون برروی رایانه‌های شخصی در دسترس است.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید