شایعه: جزئیات جدیدی از بازی Resident Evil 8 منتشر شد

اخبار ، اخبار بازی ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۵

در طول چند وقت اخیر، شایعات و اطلاعات مختلفی از بازی Resident Evil 8 منتشر شده‌اند. به‌تازگی وب‌سایت BiohazardCast گزارشی را از سوی یک منبع ناشناس منتشر کرده که به جزئیات و اطلاعات جدید این بازی اشاره دارد.

مدتی پیش، شایعاتی درباره‌‌ی Resident Evil 8 منتشر گردید که به میان نسلی بودن این بازی و دیگر جزئیات اشاره داشت. طبق اطلاعات جدید منتشر شده، نسخه‌ی هشتم از این مجموعه، Resident Evil: Village نام دارد. نکته‌ی جالب اینجاست که ۴ حرف اول کلمه‌ی Village به عدد ۸ رومی اشاره دارد که در تصویر فاش شده از بازی به صورت VIII دیده می‌شود. کپکام پیش از این، همین کار با شماره‌ی رومی VII در بازی Resident Evil 7 انجام داده بود. وقایع بازی در دهکده‌ای در اروپا جریان دارد.

در عین حال، اطلاعات دیگری در خصوص شخصیت‌های قابل بازی این عنوان منتشر شده‌ است. ایتن وینترز (Ethan Winter)، شخصیت اصلی بازی Resident Evil 7، در نسخه‌ی جدید نیز به عنوان شخصیت اصلی بازی حضور خواهد داشت. همچنین شخصیت کریس ردفیلد نیز در نسخه‌ی هشتم حضور دارد و به نظر می‌رسد نقش مهمی را در این بازی ایفا خواهد کرد. این شخصیت قرار است در فلش‌بک‌هایی که در طول داستان بازی دیده می‌شود، در کنار ایتن و میا دیده شود. همچنین فرزند ایتن و میا نیز در این بازی حضور دارد و هنوز نقش این بچه در داستان مشخص نشده است. طبق شایعات ارائه شده، به نظر می‌رسد که کریس در این نسخه از بازی نقش  قهرمانانه‌ را ایفا نمی‌کند و به نوعی نیمه‌ی تاریک وی نمایان می‌شود. در یکی از فلش‌بک‌های بازی که به گذشته باز می‌گردد، کریس به خانه‌ی ایتن و میا حمله کرده، در خانه‌ی آن‌ها را شکسته و به یکی از آن‌ها شلیک می‌کند. ظاهراً شخصیت کریس با آنچه که در Resident Evil 7 دیده‌ایم، متفاوت است.

از طرف دیگر، یک دشمن جادوگر در بازی حضور خواهد داشت که شباهت زیادی به شخصیت مارگاریت بیکر در Resident Evil 7 دارد. این جادوگر بازی‌باز را در طول روند بازی تعقیب می‌کند. همچنین همانند مارگاریت، قدرت این جادوگر در استفاده از حشرات است.

جزئیات دیگری نیز از این بازی منتشر شده است. بر اساس اطلاعات ارائه شده، دوربین این بازی همانند نسخه‌ی هفتم به صورت اول شخص بوده و سیستم رابط کاربری آن همانند عنوان Resident Evil 4 خواهد بود.اطلاعات و جزئیاتی که تاکنون از بازی Resident Evil 8 فاش شده، هنوز هیچ‌کدام به صورت رسمی تایید نشده‌اند.

نظر شما در خصوص شایعات منتشر شده درباره‌ی بازی Resident Evil 8 چیست؟ دیدگاه‌های خود را با ما به اشتراک بگذارید.

12345678910(31 رای, میانگین آرا 8٫48 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید