تاریخ برگزاری رویداد E3 2021 مشخص شد

۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

درحالی که بیش از یک سال تا E3 2021 داریم، برپاکنندگان این رویداد از هم‌اکنون تاریخ برگزاری آن را اعلام کرده‌اند.

معمولاً این بازه از سال که می‌رسد دنیای بازی‌های ویدئویی غرق در اخبار مربوط به کنفرانس‌های مطبوعاتیِ رویداد E3 و شایعات عناوینی که احتمالاً در آن‌ها معرفی خواهند شد می‌شود، اما شیوع ویروس کرونا همان‌طور که بر بسیاری از صنایع دیگر تاثیر گذاشته، صنعت بازی‌ها را نیز به‌چالش کشیده و باعث لغو رویداد E3 2020 شده است.

با این وجود اما ESA، سازمان برگزارکننده‌ی E3، از هم‌اکنون خبر از برگزاری این رویداد در سال ۲۰۲۱ داده و تاریخ دقیق آن را اعلام کرده است. طبق بیانیه‌ی جدید E3 2021 از روز سه‌شنبه ۲۵ خرداد الی پنج‌شنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ (۱۵ تا ۱۷ ژوئن ۲۰۲۱ میلادی) برگزار خواهد شد و رویدادی “دوباره تصویرسازی شده” خواهد بود. البته توضیح بیشتری در رابطه با عبارت “باز تصویرسازی شده” ارائه داده نشده است.

اگر همه چیز خوب پیش برود و بشر بتواند ویروس COVID-19 را تا یک‌سال آینده مهار کند، می‌توانیم آینده‌ای را تصور کنیم که دوباره پای نمایشگرهای خود نشسته و کنفرانس‌های مطبوعاتی E3 را با هیجان سال‌های قبل تماشا می‌کنیم اما اگر شرایط فعلی ادامه‌دار باشد، احتمالاً سرنوشت این رویداد باز هم به‌خطر خواهد افتاد. نظر شما چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید