تصاویر جدیدی از بازی نقش آفرینی Witchbrook منتشر شد

اخبار ، اخبار بازی ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

چاکل‌فیش (Chucklefish) به تازگی تصاویر بسیار زیبایی را از ظاهر جدید Witchbrook «شبیه‌ساز مدرسه‌ی جادویی» این شرکت، به اشتراک گذاشته است. این بازی که در استودیوی لندن چاکل‌فیش در حال توسعه است، ابتدا قرار بود تا از زاویه‌ی دید دو بعدی از بالا به پائین استفاده کند. با این وجود، عنوان نقش آفرینی Witchbrook حالا از زاویه‌ی دید ایزومتری بهره می‌برد که در تصاویر جدید بازی بسیار عالی به نظر می‌رسد.

جهت آشنایی بیشتر با ساخته‌ی جذاب چاکل‌فیش، پیشنهاد می‌کنیم توضیحات ارائه شده توسط توسعه دهندگان را مطالعه کنید:

هیجان و سختی‌های زندگی دوران تحصیل را در Witchbrook تجربه کنید! یک دنیای ایزومتریک به شدت جذاب و جالب را در این مدرسه‌ی جادویی و پرجزئیات کشف کنید.

هویت خود به عنوان یک جادوگر در حال آموزش که در مسیر فارغ التحصیل شدن قرار دارد را بسازید، با دانش‌ آموزان و مردم شهر ارتباط برقرار کنید، مهارت‌های جادویی خود را با حضور پیدا کردن در کلاس‌ها و انجام تکالیف افزایش دهید. در فعالیت‌هایی مانند ماهیگیری، کِشت گیاهان جادویی و جمع آوری قارچ‌های مرموز شرکت کنید. به جادو‌های سری مسلط شوید، دوست پیدا کرده و راز‌های مدرسه را کشف کنید.

تصویر طراحی قدیمی:

طراحی جدید:

همان‌طور که انتظار می‌رفت، بازی Witchbrook دارای فضای بسیار جالبی است که ما را به یاد مجموعه‌ی پرطرفدار Harry Potter می‌اندازد. این بازی نقش آفرینی به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا در نقش یک دانش آموز در یک مدرسه‌ی آموزش جادو آموزش ببینند و در دنیای زیبای این عنوان به ماجراجویی بپردازند.

متاسفانه چاکل‌فیش هنوز اطلاعاتی در مورد تاریخ عرضه یا پلتفرم‌های مقصد Witchbrook منتشر نکرده است. با توجه به تغییرات اعمال شده برروی بازی، ظاهراً هنوز زمان نسبتاً زیادی تا انتشار این عنوان باقی مانده است.

12345678910(3 رای, میانگین آرا 9٫67 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید