Genshin Impact؛ تصاویر جدیدی از منطقه‌ی Dragonspine منتشر شد

۲۵ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰

طرفداران بازی محبوب Genshin Impact در ماه جاری قادر خواهند بود تا در منطقه‌ی Dragonspine به اکتشاف بپردازند. حال استودیوی می‌هویو (miHoYo) اطلاعات و تصاویر جدیدی را از این منطقه منتشر کرده است تا بازی‌بازان را با‌ آن بیشتر آشنا کند.

تصاویر منتشر شده از سوی حساب رسمی توییتر Genshin Impact قله‌های پوشیده از برف و هسته‌ی قرمز رنگ عجیب منطقه‌ی Dragonspine را نشان می‌دهند. بازی‌بازان در نهایت تحت شرایطی خاص به بلند‌ترین قله‌ی این کوهستان دسترسی پیدا کرده و می‌توانند «گل‌های درخشان آبی رنگ» آن را کشف کنند. البته شما در این کوهستان تنها نیستید. هر چیزی که باعث شده است شما به Dragonspine سفر کنید، گروه‌های دیگری مانند Treasure Hoard و Fatui‌ را نیز به این منطقه آورده است.

Dragonspine در واقع بخشی از به‌روزرسان ۱/۲ بازی با عنوان The Chalk Prince and The Dragon است که در تاریخ ۳ دی (۲۳ دسامبر) منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است که این به‌روزرسان دو شخصیت ۵ ستاره‌ی جدید با نام‌های Albedo و Ganyu را نیز به بازی اضافه خواهد کرد. Albedo قادر است عنصر Geo را کنترل کند. از طرف دیگر، Ganyu علاوه بر تسلط برروی Cryo می‌تواند از تیر و کمان نیز استفاده می‌کند. این دو شخصیت در اواسط ماه ژانویه‌ی ۲۰۲۱ راهی Genshin Impact خواهند شد. البته انتظار می‌رود که علاوه بر موارد گفته شده، شاهد اضافه شدن سلاح‌ها و Artifact‌های جدید نیز باشیم.

گزارش میدانی: یک کوهستان، یک تمدن گم شده و اجزای باقی مانده از یک اژدها.

سلام به مسافران! این گزارش از منطقه‌ی Dragonspine به دست شما می‌رسد؛ جایی که پیش از رسیدن شما در حال بررسی آن بوده‌ایم.

بازی Genshin Impact هم‌اکنون برروی کنسول پلی‌استیشن ۴، پلتفرم رایانه‌های شخصی و دستگاه‌های هوشمند اندروید و IOS در دسترس قرار دارد. این در حالی است که نسخه‌ی نینتندو سوییچ این عنوان نیز در آینده عرضه خواهد شد. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی را از این‌جا مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید