بازی Star Wars: KOTOR II بر روی اندروید منتشر شد

۳۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰
Star Wars: KOTOR II

بازی Star Wars: KOTOR II سرانجام امروز بر روی گوشی‌های هوشمند و به طور دقیق‌تر سیستم عامل اندروید در دسترس قرار گرفت و حال باید دید که بازی‌بازان چه واکنشی در این خصوص خواهند داشت. همچنین به منظور آشنایی بیشتر افراد، ویدئوی تازه‌ای از این عنوان عرضه شده است که در ادامه قابل مشاهده خواهد بود.

همان‌طور که در جریان هستید، تا به حال نسخه‌های مختلفی از سری Star Wars برروی پلتفرم‌ها در دسترس قرار گرفته است که اکثر آن‌ها هم به محبوبیت رسیده‌اند. Star Wars: KOTOR II نیز یکی از همین نسخه‌ها است که ابتدا در سال 2004 میلادی به دست بازی‌بازان رسید و تیم سازنده به مرور زمان به آن پر و بال دادند. حال پس از مدت‌ها انتظار شاهد انتشار نسخه‌ی اندروید این عنوان هستیم.

البته این نسخه در گذشته بیشتر با نام Star Wars: Knights of the Old Republic شناخته می‌شد. این عنوان در سبک نقش‌آفرینی ساخته شده است و در آن قادر هستید تا کاراکتر دلخواهتان را بسازید. بخش شخصی‌سازی نیز در این بازی به چشم می‌خورد و امکان تغییر ظاهر و یا ارتقای مهارت‌ها برای افراد فراهم است. در این عنوان می‌توانید از سلاح‌های مختلفی برای مبارزه با دشمنان خود بهره برده و لذت ببرید. همچنین کارت‌ها و تجهیزات متنوعی در آن وجود دارند که نبردها را برایتان ساده‌تر خواهند کرد. بنابراین این نسخه را به تمام هواداران سری ذکر شده توصیه می‌کنیم.

بازی Star Wars: KOTOR II در زمان عرضه‌ی خود جوایز فراوانی را کسب کرد و حتی تا امروز هم برخی از طرفداران خود را حفظ کرده است. بازی‌بازان از امروز می‌توانند با مراجعه به فروشگاه گوگل پلی (Google Play Store)، این عنوان را با قیمت 14.99 دلار دانلود نمایند. شایعاتی مبنی بر عرضه‌ی نسخه‌ی iOS این بازی نیز به گوش می‌رسد و باید منتظر اخبار بیشتر از سوی تیم سازنده باشیم.

امروز تریلری از بازی Star Wars: KOTOR II نیز در دسترس قرار گرفته است که در پایان می‌توانید آن را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت 480P
دریافت ویدئو با کیفیت 720P
دریافت ویدئو با کیفیت 1080P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید