سازندگان Resident Evil 3 Remake در حال کار برروی بازسازی بزرگ‌تری برای کپکام هستند

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

در حالی که چند روزی بیشتر با انتشار Resident Evil 3 Remake فاصله نداریم، توسعه‌دهندگان این بازی از هم‌اکنون کار خود برروی عنوان بعدی را آغاز کرده‌اند.

اگر پیگیر اخبار باشید حتماً می‌دانید بازی Resdent Evil 3 Remake توسط استودیوی تازه تاسیس ام-تو (M-two) به ریاست تاتسویا مینامی (Tatsuya Minami)، عضو سابق پلاتینیوم گیمز (PlatinumGames) و از توسعه‌دهندگان قدیمی اولین نسخه‌ی Resident Evil، تولید شده است. اگرچه این استودیو، توسعه‌دهنده‌ای مستقل محسوب می‌شود اما به‌نظر می‌رسد هم‌کاری اخیر آن‌ها با شرکت کپکام (Capcom) سرنوشتشان را با سری Resident Evil گره زده باشد.

به‌تازگی وب‌سایت VideoGamesChronicle گزارشی از مراحل توسعه‌ی Resident Evil 3 Remake منتشر کرده که قسمت پایانیِ آن شامل جزئیات جالبی از پروژه‌ی بعدی استودیوی ام-تو می‌شود. طبق این گزارش، ام-تو علاوه بر این که مسئولیت توسعه‌ی Resident Evil 3 Remake را برعهده دارد، در حال کار برروی “پروژه‌ی بازسازی بزرگ‌تری برای کپکام” نیز هست.

اما آیا این پروژه‌ی بازسازی بزرگ‌تر، متعلق به کدام عنوان خواهد بود؟ بسیاری از افراد گمان می‌کنند این بازی می‌تواند Resident Evil – Code: Veronica باشد اما فراموش نکنید که Dusk Golem، منبع داخلی شناخته‌شده‌ی بازی‌های ویدئویی، مدت‌ها پیش از خبری که امروز رسمی شد رونمایی کرده و گفته بود این بازی نه بازسازی Resident Evil – Code: Veronica است و نه نسخه‌ای جدید از Dino Crisis.

باتوجه به اطلاعاتی که فعلاً در دست داریم، محتمل‌ترین گزینه می‌تواند عنوان افسانه‌ای Resident Evil 4 باشد و از آن‌جایی که رابطه‌ی کارگردان این بازی یعنی شینجی میکامی (Shinji Mikami) با موسس ام-تو به‌اندازه‌ای خوب است که حتی نام استودیو از ترکیب اسم آن‌ها انتخاب شده، تصور هم‌کاری وی در پروژه‌ای جدید از Resident Evil دیوانه‌کننده به‌نظر می‌رسد.

لازم به‌ذکر است آخرین بازی استودیوی ام-تو یعنی Resident Evil 3 Remake در تاریخ ۱۴ فروردین ماه ۱۳۹۹ (۳ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. اگر نقدها و نمرات این بازی هنوز شما را برای خرید آن متقاعد نکرده‌اند، پیشنهاد می‌کنیم با تماشای آیتم ویدئویی هایلایت با نکاتی که پیش از تجربه‌ی Resident Evil 3 Remake باید بدانید، آشنا شوید.

12345678910(36 رای, میانگین آرا 8٫92 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید