شایعه: بازسازی Resident Evil – Code: Veronica و نسخه‌ی جدید Dino Crisis در دست توسعه قرار ندارند

۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰

شرکت کپکام (Capcom) به دنبال موفقیت عناوین Resident Evil 2 Remake و Devil May Cry 5 مدتی پیش اعلام کرد که به ساخت عناوین بازسازی مشابه و احیای فرنچایزهای دیگر ادامه خواهد داد. مدتی پیش بازی Resident Evil 3 Remake به صورت رسمی معرفی گردید و حدود یک ماه دیگر عرضه خواهد شد. با این حال، بسیاری از تحلیل‌گران معتقد هستند که شرکت کپکام ساخت بازسازی عناوین دیگر را نیز در نظر دارد. برخی از افراد معتقد بودند که بازسازی عنوان Resident Evil – Code: Veronica در دست ساخت است، اما طبق اطلاعات جدید منتشر شده، به نظر می‌رسد که کپکام در حال حاضر برنامه‌ای برای توسعه‌ی این بازی و همچنین ساخت یک نسخه‌‌ی جدید از مجموعه‌ی Dino Crisis ندارد.

طبق اطلاعاتی که کاربر مشهور AestheticGamer در توییتر منتشر کرده، به‌ نظر می‌رسد که سال آینده، سال ویژه‌ای برای مجموعه‌ی Resident Evil است. وی اشاره کرد که بازسازی عنوان Resident Evil – Code: Veronica در دست توسعه قرار ندارد. همچنین وی در بخش دیگری از توییت خود به Dino Crisis اشاره نمود. از سال‌ها پیش ،بسیاری از طرفداران امیدوار به احیای مجموعه‌ی Dino Crisis بودند، با این حال طبق گفته‌ی AestheticGamer، توسعه‌ی نسخه‌‌ی جدیدی از این مجموعه فعلاً در دستور کار قرار ندارد. مطابق گفته‌ی این کاربر، چند سال پیش یک پروژه‌ی مرتبط با Dino Crisis وارد مرحله‌ی توسعه شد، اما پس از مدتی این پروژه لغو گردید.

توییت کاربر AestheticGamer

تاکنون شرکت کپکام به صورت رسمی چیزی را در این خصوص تایید و یا تکذیب نکرده است؛ به همین علت این اطلاعات ارائه شده در قالب شایعه قرار می‌گیرد. طبق این اطلاعات منتشر شده، به نظر نمی‌رسد که به این‌زودی‌ها شاهده نسخه‌ی جدیدی از Dino Crisis و یا بازسازی عنوان Resident Evil – Code: Veronica باشیم. با تمام این تفاسیر باید منتظر ماند و دید تا شرکت کپکام پس از عرضه‌ی بازی Resident Evil 3 Remake، چه برنامه‌هایی را برای ساخت بازسازی عناوین خود در نظر خواهد داشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Hamid گفت:

  گفته سال اینده نه cod veronica نه dino crisis عرضه میشه در کل گفته کپ کام هیچ برنامه ای براش نداره اما بعدش گفته سال اینده سال ویژه ای برای سری re خواهد بود ممکنه اشاره به re 8 باشه یا شایدم یه چیز دیگه
  به هر حال امیدوارم کپ کام روند ریمیک کردن های عالیش رو ادامه بده

  0
  0
 • lastofus2 گفت:

  به نظر من بعد از اویل ۳ قشنگ ترین اویل همین کد ورونیکا بود.خیلی قشنگه کاش ریمیک یا ریمستر بشه.یک ایراد یا خود سازنده این جوئری میخواست.جعبه ها همیشه به هم وصل هستند.من قبل از باس آخر تمام اسلحه خوب هام رو تو یک جعبه گزاشتم بعد نزدیک باس آخر که رسیدم جعبه آخری به جعبه قبلی ها وصل نبود و همه اسلحه هام در اون جعبه موند.غول آخر رو با یک سلاح لیزری که تیرش تموم شد و با یک کلت با عصبانیت و فوش دادن کشتم ROTFL چون روی پلی ۲ بازی میکردم و سیو بک آپ و … هم نداشتم و اگر میخواستم درستش کنم باید از اول کلا بازی میکردم.خداییش باورم نمیشد با کلت بتونم بکشمش Grin خیلی اویل قشنگی هستش.
  آلبرت ویسکر کلر کریس در این بازی هستند

  0
  0
 • بنظرم بهترین اویل ساخته شده شماره ۳ هست بعدشم ۴و کد ورونیکا ،باید اول کد ورونیکا یا داینو کرایسیس رو ریمیک میکردن

  0
  0