سازنده‌ی Amnesia: Rebirth در حال کار برروی یک پروژه‌ی جدید است

اخبار ، اخبار بازی ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

پس از مدت‌ها سرانجام هفته‌ی گذشته استودیوی فریکشنال گیمز (Frictional Games) از نسخه‌ی جدید سری Amnesia با عنوان Amnesia: Rebirth رونمایی کرد. به طور کلی، این مجموعه به عنوان یک پیشرو در انواع مختلف سبک وحشت بقا شناخته شده است و برروی فرار کردن، زنده ماندن در برابر دشمنان مختلف و پیدا کردن راه‌هایی برای کشتن آن‌ها تمرکز دارد. حال به نظر می‌رسد که استودیوی سازنده‌ی این بازی برروی پروژه‌ی دیگری نیز کار می‌کند.

به‌تازگی آقای توماس گریپ (Thomas Grip)، مدیر نوآوری عنوان Amnesia: Rebirth، در مصاحبه با وب‌سایت Vice Games توضیحاتی را در مورد این بازی ارائه داد. وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به پروژه‌ی جدیدی نیز اشاره و تایید کرد که این استودیو در حال کار برروی آن است. آقای گریپ این پروژه را دیوانه‌کننده‌تر از Amnesia توصیف می‌کند.

وی در این خصوص اظهار داشت:

من می‌دانستم که تیم ما می‌خواهد کار برروی نسخه‌ی جدید Amnesia را آغاز کند، زیرا ما احساس کردیم که پایه و اساس کافی برای کار برروی آن را داریم. اما ما نمی‌خواستیم در خصوص یکی از پروژه‌هایمان با عجله کار کنیم. پروژه‌ی دیگر ما بسیار دیوانه‌کننده‌تر است، اما در حال حاضر اطلاعات کافی برای به اشتراک‌گذاری با شما نداریم.

به نظر می‌رسد که تا پس از انتشار بازی Amnesia: Rebirth نباید منتظر معرفی پروژه‌ی جدید استودیوی فریکشنال گیمز باشیم. Amnesia: Rebirth در پاییز سال جاری میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. شما می‌توانید تریلر معرفی این بازی را از طریق لینک قرار داده شده مشاهده بفرمایید.

12345678910(5 رای, میانگین آرا 8٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید