بازی Amnesia: Rebirth برای عرضه در پاییز سال ۲۰۲۰ معرفی شد

۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

امروز شرکت فریکشنال گیمز (Frictional Games) نسخه‌ی بعدی سری ترسناک و رعب‌آور Amnesia را با نام Rebirth معرفی کرد. بازی Amnesia: Rebirth قرار است در جهان نسخه‌ی اول این سری جریان داشته باشد و سفر تاریکی به عمق نابودی و ویرانی خواهد داشت.

در Amnesia: Rebirth در نقش تاسی تریانون (Tasi Trianon) قرار خواهید گرفت که در صحرایی در الجزایر به‌هوش آمده است. روز‌های زیادی گذشته است و بازیکنان باید تاسی را در سفر پر از درد و مشکلات روانی‌اش همراهی کنند. این بازی همانند نسخه‌های گذشته، حاوی ترس‌های روانی شدیدی خواهد بود و دشمنان عجیب و غریب خاص این سری نیز در کمین شما خواهند بود. اما باید در نظر داشته باشید که منابع بسیار محدود هستند و باید به هوشمندانه‌ترین شکل ممکن از چنگ دشمنان بگریزید.

همچنین مناطق گوناگونی برای جست و جو وجود خواهند داشت که هر کدام راز تاریخی بسیار مهمی را در خود جای داده‌اند. پازل‌ها و معما‌ها نیز به این نسخه بازگشته‌اند و باید برای عبور از برخی مناطق بازی، به حل کردن از پازل‌ها بپردازید.

بازی Amnesia: Rebirth قرار است در پاییز سال ۲۰۲۰ عرضه شود و به مناسبت این معرفی، شرکت فریکشنال گیمز تریلری را از این بازی منتشر کرده است که می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید