بازی Fast & Furious Crossroads توسط سازمان ESRB رده‌بندی سنی شد + اطلاعات جدید

۱۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

Fast & Furious Crossroads جدیدترین بازی مجموعه‌ی بزرگ Fast & Furious محسوب می‌شود که توسط استودیوی اسلایتلی مد استودیوز (Slightly Mad Studios)، توسعه دهندگان سری Project CARS، در حال ساخت است. حال به تازگی این عنوان توسط سازمان ESRB رده‌بندی سنی شده و اطلاعات بیشتری را در اختیار ما قرار داده است.

این بازی که ابتدا در رویداد The Game Awards 2019 توسط دو تن از بازیگران اصلی سری یعنی وین دیزل (Vin Diesel) و میشل رودریگز (Michelle Rodriguez) معرفی شد، طرفداران را امیدوار کرده است تا بلکه بتوانند کار‌های دیوانه‌واری که در فیلم‌های این مجموعه به نمایش در می‌آیند را در این عنوان تجربه کنند.

حال به تازگی Fast & Furious Crossroads زیر ذره‌ بین سازمان ESRB قرار گرفته و اطلاعات جالبی در مورد ویژگی‌های گیم‌پلی و انواع ماموریت‌های بازی منتشر شده است:

این یک بازی اکشن/ریسینگ بر پایه‌ی فیلم‌های Fast and Furious است که در آن بازی‌بازان در نقش شخصیت‌های مختلف باید ماموریت‌های متنوعی را با وسایل نقلیه انجام دهند. برخی از ماموریت‌ها شامل اهدافی مانند مسابقه دادن، فرار کردن از دست پلیس و درگیری با وسایل نقلیه‌ی دیگر (ماشین‌ها، تانک‌ها، هاورکرفت) می‌شوند. ماموریت‌های شامل درگیری به بازی‌بازان اجازه می‌دهند تا وسایل نقلیه‌ی دیگر را با کوبیدن به آن‌ها نابود کنند؛ برخی صحنه‌ها تیربار‌هایی را نشان داده که موشک، Harpoon یا Wheel Spike شلیک می‌کنند. صحنه‌های سینمایی در برخی موارد شامل شلیک کردن شخصیت‌ها به یکدیگر می‌شوند. مبارزه/اکشن به وسیله‌ی تیراندازی واقعی و انفجار‌های مکرر به نمایش گذاشته می‌شود.

با توجه به موارد گفته شده، سازمان ESRB درجه‌ی سنی Teen را به Fast & Furious Crossroads اختصاص داده است. علاوه بر این، ما می‌دانیم بازی شامل بخش آنلاین چندنفره، امکان ارتقا دادن سطح برای آزاد کردن ماشین جدید، شخصی‌سازی، ارتقا‌ی Gadgetها و آیتم‌های شخصی‌سازی دیگر نیز می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید