گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ انتشار The Division 2: Warlords of New York برای پلتفرم استیدیا مشخص شد

۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۵

بازی Tom Clancy’s The Division 2 با محتویات و آیتم‌های مختلف و جذاب خود، تا به الان توجه افراد زیادی را جلب کرده است. حال به تازگی مشخص گردیده که استودیوی سازنده قصد دارد بازی The Division 2: Warlords of New York را برای پلتفرم استیدیا نیز منتشر کند.

عنوان Tom Clancy’s The Division 2 سیستم زره‌ای جدید و گیم‌پلی قوی را با خود به همراه دارد که توجه‌ی افراد زیادی را جلب کرده است. اگر این بازی را تجربه کرده باشید، می‌دانید که گرو‌ه‌های مختلفی در بازی طراحی شده‌اند که به شما این امکان را می‌دهند تا در جناح‌های متنوع به مبارزه بپردازید. بی‌شک این ویژگی از کسل‌کننده شدن بازی می‌کاهد. استودیوی سازنده نیز با انتشار انواع مختلفی از بسته‌های الحاقی و به‌روزرسانی‌های متنوع، سعی در بهبود این بازی منحصر به فرد دارد. جدیدترین بسته‌ الحاقی این بازی نیز که به تازگی در دسترس قرار گرفته، تحت عنوان Warlords of New York شناخته می‌شود و با محتویات و آیتم‌های مختلفی به استقبال کاربران و بازی‌بازان آمده است.

در این میان کاربران استیدیا بسیار امیدوار بودند که شاید این بازی برای این پلتفرم نیز منتشر شود و حال خبر خوب این است که استودیوی سازنده اعلام کرده که از تاریخ ۲۷ اسفند ماه سال ۱۳۹۸ (۱۷ مارس ۲۰۲۰ میلادی) بازی The Division 2 همراه با بسته‌ الحاقی Warlords of New York برای پلتفرم استیدیا منتشر خواهد شد. این خبر به این معنا است که کاربران این پلتفرم علاوه بر این که قادر خواهند بود تا تمامی مراحل داستانی بازی اصلی را بازی کنند، بتوانند از محتویات و آیتم‌های بسته الحاقی  Warlords of New York بهره ببرند.

بازی The Division 2 هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی به قلم محمد آریامقدم با عنوان «شکوه فراموش شده، ابرقدرت سقوط کرده» را از طریق این لینک مطالعه کنید. در ضمن تماشای هایلایت اختصاصی گیمفا از این بازی نیز می‌تواند شما را در خرید بازی کمک کرده و نکاتی را که باید پیش از خرید این عنوان بدانید را به شما گوش زد کند.همچنین نقد و بررسی ویدئویی این بازی منحصر به فرد نیز تحت عنوان «از دل خاکستر برخیز ای شهر باشکوه | بررسی ویدئویی Tom Clancy’s  «The Division 2 را از طریق این صفحه‌ی وب‌سایت گیمفا در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید