شایعه: اطلاعاتی از Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 منتشر شد

۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰
وسعت نقشه بازی The Legend of Zelda: Breath Of The Wild نه برابر بزرگ تر از Skyrim می‌باشد

به تازگی شایعه‌هایی منتشر شده است که اطلاعات زیادی از بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 فاش می‌کند.

بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 اطلاعات بسیار کمی را در اختیار بازی‌بازان قرار داده و نمایش‌های بسیار کم‌تری نیز تا کنون داشته است؛ در نتیجه این بازی همچون یک معمای جالب برای تمامی هواداران به نظر می‌رسد. هنوز متاسفانه تاریخ انتشار دقیقی برای بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 در نظر گرفته نشده است ولی هفته‌ی پیش نیز شایعاتی منتشر شده بودند که بیان می‌کردند این بازی در سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد و تا آن زمان شاهد تاخیرهای متوالی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 خواهیم بود. با این که اخبار رسمی پیرامون این بازی بسیار اندک هستند، ولی به تازگی شایعاتی منتشر شده‌اند که موارد جالبی در رابطه با بازی را فاش می‌کنند.

طبق شایعات جدید، شخصیت‌های بازی اکنون با خطری جدید روبرو هستند که در این راه به چالش کشیده می‌شوند. این مورد بسیار هیجان‌انگیز است؛ چرا که در این صورت خبری از شخصیت‌های منقی نسخه‌های پیشین نیست و قرار است با یک خطر جدید و شخصیت منفی تازه روبرو شویم. علاوه بر این موارد، بیان شده که در بازی شاهد فلش‌بک‌هایی خواهیم بود که نشان‌دهنده‌ی دوران قبل از خواب ۱۰۰ ساله‌ی لینک است. این زمان حتی از خط داستانی نسخه‌ی اول این مجموعه نیز عقب‌تر است و برای هواداران این سری بسیار هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد.

با این حال، تمامی این اطلاعات تنها در حد شایعه هستند و قرار نیست که به آنان استناد شود. باید برای اطمینان از این بحث‌ها، منتظر اعلام رسمی استودیوی سازنده بمانیم. بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 برای کنسول نینتندو سوییچ در دست ساخت قرار دارد ولی متاسفانه تاریخ انتشار مشخصی ندارد. انتظار می‌رود که این نسخه نیز بتواند در حد شماره‌ی اول ظاهر شود و امتیازات و نظرات مثبت منتقدین و بازی‌بازان را به خوبی جلب کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید