فروش ۵ میلیون نسخه‌ای Tekken 7 میزان فروش مجموعه را از مرز ۴۹ میلیون نسخه عبور داد

۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰

شاید مجموعه‌ی Tekken مانند نسل‌های پنجم و ششم قدرت سابق را میان بازی‌های مبارزه‌ای نداشته باشد اما استقبال بالای مخاطبان از هفتمین نسخه‌ی سری باعث شده است تا رکورد جدیدی برای شرکت باندای نامکو (Bandai Namco) ثبت شود.

به‌تازگی آقای کاتسوهیرا هارادا (Katsuhiro Harada) تهیه‌کننده و کارگردان مجموعه‌ی Tekken و حتی صداپیشه شخصیت‌های یوشیمیتسو (Yoshimitsu) و فورست لاو (Forest Law) در شماره‌ی سوم، در حساب توییتر خود اعلام کرد فروش بیش از پنج میلیون نسخه‌ای Tekken 7 باعث شده است تا میزان فروش کلی این سری رقم ۴۹ میلیون را پشت سر بگذارد:

Tekken 7 موفق شده است تا دسامبر ۲۰۱۹ بیش از ۵ میلیون نسخه به‌فروش برسد. در حال حاضر میزان فروش بالای ۴۹ میلیون نسخه‌ای را برای مجموعه به ثبت رسانده‌ایم.

بنابراین سری Tekken بالاتر از Mortal Kombat و Street Fighter و البته پائین‌تر از Super Smash Bros در رتبه‌ی دوم فهرست پرفروش‌ترین مجموعه‌های سبک مبارزه‌ای قرار گرفته است. توجه داشته باشید این رتبه‌بندی تنها براساس آخرین آمار اعلام شده توسط ناشران محاسبه شده است و شامل جزئیات مهمی مانند میزان فروش Mortal Kombat 11 نمی‌شود.

Tekken 7 هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. در صورت تمایل می‌توانید نقد و بررسی این بازی را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • این خبر که مال چند روز پیش بود خیلی اخبارو با تاخیر میذارید

  0
  0
 • Hamid گفت:

  فوق العاده هستش
  البته برای من در سبک مبارزه ای فقط مورتال

  0
  0
 • TekkenGod گفت:

  به دلیل کپی خور شدن کنسولهای نسل ۵ و ۶ ، یعنی زمان سلطنت بی چون و چرای تکن ۳ و ۵ با در نظر گرفتن فروش نسخه های کپی اختلاف آمار فروش واقعی یا به عبارتی تعداد افرادی که این بازیو تجربه کردن خیلی بیشتر از اینهاست .

  0
  0
 • yaser_h2016 گفت:

  هروقت اسمی از تیکن ۷ می بینم داغ دلم تازه میشه
  با کلی ذوق و شوق ۱۵۰ دادم تقریبا دو سه هفته بعد از اومدن این بازی اولین بازی ای که اوریجینال خریدم یکی از فاجعه بار ترین آنلاینی بود که دیدم هنوز تو سیستمم هست با اینکه بازی نمیکنم
  ای کاش تو آنلاینش یه فکری میکردن واقعا آزار دهنده بود و اصلا کیف نکردم
  من بعدا pes 19 lite آنلاین زدم نزدیک یک سال کیف کردن با آنلاینش با اینکه رایگان بود برای جبران این کیف امسال pes 20 رو اوریجینال خریدم این نسخه هم آنلاینش امسال دهنمو صاف کردن اون کیفی که نسخه قبلی میداد نداشت!!! جالبه با وی پی ان آلمان میزنم سریعتر پلیر پیدا میشه بدون وی پی ان امکان دیسکانکت شدن بالاس این دیسکانکت ها دهن آدم رو صاف کرده درحالی نسخه ۱۹ اصلا این داستان هارو نداشت

  0
  0