سازنده‌ی Predator: Hunting Grounds با شرکت اندور وارد همکاری شد

۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

استودیوی ایلفانیک (Illfonic)، سازنده‌ی بازی‌های Predator: Hunting Grounds و Friday 13th: The Game، با هدف ساخت عناوین چندنفره و دسترسی به آی‌پی‌های بیشتر با شرکت اندور (Endeavor) وارد همکاری شده است.

در کنفرانس خبری جدیدی که امروز برگزار شد، مدیر ارشد اجرایی استودیوی ایلفانیک، آقای چارلز برونگارد (Charles Brungardt)، به صحبت درباره‌ی این تصمیم استراتژیک پرداخته و بیان کرد که این همکاری به آن‌ها اجازه می‌دهد بازی‌های چندنفره‌ی بیشتری براساس فیلم‌ها و سری‌های تلویزیونی مشهور را به هواداران ارائه کنند.

با هدف افزایش دسترسی به دنیای سرگرمی و افزایش سرعت توسعه‌ی محصولات، ما بسیار خرسندیم که همکاری خود با شرکت اندور را اعلام کنیم. ما باور داریم که این همکاری توانایی تیم ما در ارائه‌ی تجربه‌های منحصر به فرد براساس فیلم‌ها و سری‌های تلویزیونی پرطرفدار را افزایش خواهد داد.

Predator: Hunting Grounds، بازی جدید استودیوی ایلفانیک، اواخر ماه آوریل به صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود. این بازی تیراندازی به کاربران اجازه می‌دهد پیش از شروع هر مسابقه، نقش یک Predator و یا یکی از اعضای تیم حرفه‌ای Fireteam را انتخاب کنند. شما می‌توانید تریلر منتشر شده از این بازی در جریان مراسم State of Play را از طریق این لینک مشاهده کنید.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید