هشتمین بسته الحاقی بازی Predator: Hunting Grounds منتشر شد

29 بهمن 1399 - 14:19
Predator: Hunting Grounds

بازی Predator: Hunting Grounds از زمان عرضه محتوای زیادی را دریافت کرده است. به تازگی این بازی هشتمین بسته الحاقی خود را نیز منتشر کرده که یک نوع Predator جدید را به بازی اضافه می‌کند.

ماه گذشته بود که اپیک گیمز (Epic Games) اسکین‌های را بر اساس فیلم Predator، اکشن علمی-تخیلی کلاسیک سال ۱۹۸۷، به بازی Fortnite اضافه کرد. با این حال این تنها راه بازی به عنوان یک Predator مرگبار نیست. بازی Predator: Hunting Grounds، ساخته‌ی استودیوی ایل‌فانیک (IllFonic)، از اوایل سال ۲۰۲۰ در دسترس بوده و حالا هشتمین بسته الحاقی خود را هم دریافت کرده است.

بازی از زمان عرضه، محتوای رایگان و پولی زیادی را دریافت کرده است. پیش از این هم شاهد اضافه شدن مارشان لینچ (Marshawn Lynch)، اسطوره‌ی لیگ NFL، به Predator: Hunting Grounds بودیم. هشتمین بسته الحاقی بازی هم یک نوع Predator جدید را به بازی اضافه می‌کند که به گفته‌ی ایل‌فانیک، با الهام از افسانه‌های نورس طراحی شده است.

Valkyrie Predator نام Predator جدید بازی بوده که یک چکش نورس را به دست می‌گیرد. البته این Predator بخشی از محتوای پولی است. در عوض شاهد اضافه شدن مسابقات Custom شخصی به صورت رایگان به بازی هستیم. در این نوع مسابقات می‌توانید قوانین خود را مشخص کرده و متغیرهای جالبی را بر روی آن مسابقه قرار دهید. برای مثال یک حالت Floor is Lava وجود داشته که Predatorها را در صورت برخورد با زمین می‌کشد.

ایل‌فانیک هم‌چنین در مورد برنامه‌های خود برای آینده‌ی Predator: Hunting Grounds صحبت کرده است. ظاهرا قرار است در آینده Field Lockerهایی با قابلیت شخصی‌سازی به بازی اضافه شوند. هم‌چنین سرنخ‌هایی از کلاس بعدی Predator بازی در نوارهای Dutch آن وجود دارند. در مجموع به نظر می‌رسد که هشتمین بسته الحاقی Predator: Hunting Grounds، با الهام از افسانه‌های نورس توسعه یافته است. پیش از این بازی Dying Light هم چنین کاری کرده بود.

بازی Predator: Hunting Grounds در حال حاضر بر روی پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

SAMAN Ghost of Spartameysamb
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید