شخصیت Marshawn Lynch به بازی Predator: Hunting Grounds افزوده شد

۱۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰
predator hunting grounds marshawn lynch character

عنوان چند نفره و اکشن Predator: Hunting Grounds از زمان عرضه‌ی خود در ماه آوریل ۲۰۲۰ میلادی تا کنون به صورت مرتب توسط استودیوی ایلفونیک (IllFonic) مورد پشتیبانی قرار گرفته و محتوا و به‌روزرسان‌های جدید و منحصر به فردی را دریافت نموده است. در طی این پشتیبانی‌ها شاهد آن بودیم که شخصیت Arnold Schwarzenegger در ماه مه به عنوان یک مبارز پولی به بازی Predator: Hunting Grounds اضافه شد و حال قرار است علاقه‌مندان به این اثر کنترل بازیکن فوتبال یعنی Marshawn Lynch را بر عهده بگیرند.

این هفتمین بسته الحاقی پولی بازی Predator: Hunting Grounds به شمار می‌آید که در آن علاوه بر شخصیت Marshawn Lynch، بازی‌بازان قادر خواهند بود چندین پوسته‌ی جدید برای تجهیزات و اسلحه‌های خود و یک حالت منحصر به فرد به نام Beast Mode را دریافت نمایند. طبق اطلاعات منتشر شده از سوی استودیوی ایلفونیک، بسته الحاقی پولی بعدی بازی Predator: Hunting Grounds قرار است در ماه فوریه‌ی سال ۲۰۲۱ میلادی عرضه شود و با خود شخصیت Dante Jefferson را به جمع قهرمانان بازی بیفزاید. طبق اعلام استودیوی ایلفونیک، بازی‌بازان می‌توانند در کنار خرید شخصیت Marshawn Lynch با دریافت یک به‌روزرسان رایگان به کلاس مبارزه‌ی OWLF با حداکثر سطح ۴۰ و سه اسلحه‌ی جدید که شامل موشک‌انداز مجهز به ردیاب، مین EMP و تیربار پلاسمایی می‌شوند، دسترسی پیدا نمایند.

predator hunting grounds marshawn lynch character

شخصیت Marshawn Lynch به همراه به‌روزرسان رایگان

طبق گفته‌ی استودیوی سازنده عرضه‌ی شخصیت Marshawn Lynch به همراه به‌روزرسان رایگان در واقع هدیه‌ای از سوی توسعه‌دهنده برای بازی‌بازان است و آن‌ها برای عرضه‌ی محتویات بیشتر و منحصر به فرد برای بازی Predator: Hunting Grounds در سال ۲۰۲۱ بسیار هیجان‌زده هستند. چندی پیش اخباری منتشر شد که قرار است بازی Predator: Hunting Grounds با عنوان محبوب و بتل‌رویال Fortnite یک رویداد به صورت کراس‌آور برگزار نماید.

عنوان Predator: Hunting Grounds هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این اثر را از طریق این نشانی مطالعه نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید