Assassin’s Creed Syndicate این هفته در فروشگاه اپیک گیمز رایگان خواهد بود

۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰

بازی Assassin’s Creed Syndicate به مدت یک هفته برروی فروشگاه اپیک گیمز به صورت رایگان در دسترس بازی‌بازان خواهد بود.

اپیک گیمز اعلام کرده که در این هفته، بازی Assassin’s Creed Syndicate نیز به صورت رایگان و به مدت ۷ روز در اختیار بازی‌بازان خواهد بود. این شرکت با انتشار توییتی در صفحه‌ی رسمی خود اعلام کرده که ۲ بازی رایگان بهتر از یک عنوان رایگان بوده و به همین دلیل بازی Assassin’s Creed Syndicate نیز در این هفته به صورت رایگان در فروشگاه مخصوص این شرکت حضور دارد.

بازی Assassin’s Creed Syndicate عنوانی است که شما را به لندن و زمان انقلاب صنعتی می‌برد. شما در این بازی برخلاف دیگر نسخه‌های این سری، می‌توانید کنترل دو شخصیت را بر عهده بگیرید و بازی را با توجه به قابلیت‌های مخصوص به هر کدام تجربه کنید که بسیار لذت‌بخش هستند. در این بازی شما گروه یا خانواده‌ی مخصوص به خود را تشکیل می‌دهید که باید با دشمن دیرینه‌ی فرقه‌ی مشهور Assassin مبارزه کنید.

این بازی در سال ۲۰۱۵ عرضه شد و با این که جلوه‌های بصری فوق‌العاده‌ای به اندازه‌ی نسخه‌ی قبلی خود یعنی Unity نداشت، ولی به دلیل بهبود عملکرد کلی بازی و بهینه‌تر بودن، توانست امتیازان و بازخوردهای بهتری را از منتقدین و بازی‌بازان دریافت کند. شما می‌توانید نقد و بررسی مربوط به این بازی را در خداحافظی با لندن | نقد و بررسی عنوان Assassins’ Creed: Syndicate که به قلم ابراهیم ثمرصفا است را مطالعه بفرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید