۳۱st Union، استودیو‌ی جدید شرکت ۲K، در حال کار‌ بر‌روی آی‌پی جدیدی است

۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

به تازگی شرکت ۲K اعلام کرد که استودیوی جدیدش که با نام ۳۱st Union شناخته می‌شود و توسط رئیس سابق استودیوی اسلج‌همر (Sledgehammer) یعنی مایکل کاندری (Michael Condrey) پایه گذاری شده،‌ در حال کار بر‌روی یک IP کاملا جدید است.

کاندری در مورد این موضوع گفت:

تیم با استعداد و صبور ما در استودیو‌ی ۳۱st Union در حال برنامه‌ریزی برای یک شروع شگفت انگیز و جاه‌طلبانه است و ما در مورد IP جدید و بلند پروازانه‌ای که در حال کار بر‌روی آن هستیم، بسیار هیجان زده‌ایم.

در ادامه،‌ تایلر میشاد (Tyler Michaud) رئیس استراتژی‌های استودیوی‌ ۳۱st Union افزود:

ما قصد داریم تا محیطی را بوجود آوریم که بتواند تمام تمرکزش را تنها بر‌روی یک IP جدید بگذارد و صبر و استقامت از اولویت‌های بسیار مهم تیم ما است.

ما معتقدیم که وجود دیدگاه‌های مختلف و تجربه‌های گوناگون،‌ برای بوجود آوردن یک تجربه‌ی جهانی سرگرم‌کننده با مفهوم‌ها و ارتباط‌های عمیق برای طرفداران،‌ یک مساله‌ی بسیار پر اهمیت است

۳۱st Union یکی از چهار استودیوی‌ فعال شرکت ۲K است که در سرتاسر جهان در حال فعالیت هستند و هر کدام از این استودیو‌ها مسئولیت ساخت یکی از سری بازی‌های معروف شرکت ۲K را بر عهده دارند. استودیو‌ی کلاود چمبر (Cloud Chamber) در حال کار بر‌روی نسخه‌ی جدید سری Bioshock، استودیوی‌ هنگر ۱۳ (Hanger 13) سازنده سری Mafia و همچنین استودیوی ویژوال کانسپتس (Visual Concepts) مسئول ساخت سری بازی NBA 2K و WWE 2K هستند.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید