تاریخ برگزاری رویداد PAX East 2020 مشخص شد

۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

طبق خبر جدید منتشر شده، سرانجام تاریخ برگزاری رویداد PAX East 2020 مشخص شد. این رویداد قرار است از تاریخ پنج‌شنبه ۸ اسفند ماه ۱۳۹۸ (۲۷ فوریه ۲۰۲۰ میلادی) آغاز شود و تا تاریخ ۱۱ اسفند (۱ مارس ۲۰۲۰) ادامه یابد. رویداد ذکر شده در شهر بوستون ایالات متحده برگزار خواهد شد.

در رویداد PAX East 2020، توسعه‌دهندگان عناوین مستقل و AAA حضور خواهند داشت تا از پروژه‌های جدید خود رونمایی کنند. برگزارکننده‌ی این رویداد، شرکت پنی آرکید (Penny Arcade) خواهد بود و اخیراً فهرستی از  ناشران و توسعه‌دهندگان حاضر در این مراسم را منتشر کرده است. براساس فهرست ارائه شده، بیش از ۳۰۰ غرفه در این رویداد برپا خواهد شد.

همچنین شرکت نینتندو نیز با بازی Animal Crossing: New Horizons که قرار است در ماه مارس سال جاری میلادی منتشر شود، در این رویداد حضور خواهد داشت. شرکت سونی مانند روال هر ساله حضور خود را در رویداد امسال PAX East اعلام کرده است. اما به نظر می‌رسد که شرکت مایکروسافت در این رویداد حضور نخواهد داشت. علاوه بر نمایش بازی‌های جدید، جلسه‌ها و نشست‌هایی نیز در این رویداد صورت می‌گیرد و اطلاعات جدیدی از عناوین مختلف ارائه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید