PAX East 2020 | با چهارمین و آخرین رونمایی پلاتینیوم گیمز فاصله‌ی زیادی نداریم

۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰

این روزها نام استودیوی پلاتینیوم گیمز (PlatinumGames) به‌شدت برسر زبان‌ها افتاده است؛ آن‌ها در سال جاری ابتدا کمپین کیک‌استارتری برای نسخه‌ی بازسازی شده‌ی The Wonderful 101 برگزار کردند و پس از رونمایی از بازی بعدی هیدکی کامیا (Hideki Kamiya) یعنی Project GG، خبر از تاسیس استودیویی جدید در شهر توکیو به منظور کاربرروی بازی‌های سرویس محور و انجام پروژه‌های مختلف دادند.

حال اما با وجود رونمایی از سه خبر مهم در سال جاری توسط این استودیو، به‌نظر می‌رسد رونمایی چهارمی نیز در کار باشد و آن‌طور که از صحبت‌های اخیر سران پلاتینیوم گیمز برمی‌آید فاصله‌ی زیادی نیز با آن نداریم.

به‌تازگی آقای آتسوشی اینابا (Atsushi Inaba) هم‌بنیان‌گذار و رئیس استودیو، در رویداد PAX East 2020 شرکت و در آن تائید کرده است چهارمین و آخرین رونمایی پلاتینیوم گیمز “خیلی دور نیست”. هیدکی کامیا نیز در ادامه اضافه کرد این رونمایی “معرکه” خواهد بود. البته این دو هیچ اطلاعات بیشتری در این‌باره منتشر نکردند.

باتوجه به شرایط استودیو و این‌که اعضای آن به‌شدت مشغول کار برروی پروژه‌های مختلفی هستند، انتظار نمی‌رود از بازی جدیدی رونمایی کنند اما از آن‌جایی که بیش از دو سال از معرفی بازی Bayonetta 3 می‌گذرد و هنوز تاریخ انتشاری برای آن اعلام نشده است، احتمال این‌که چهارمین رونمایی مربوط به تاریخ عرضه‌ی این بازی باشد دم‌ِدست‌ترین گزینه‌ی ممکن است.

اما نظر شما در این‌باره چیست؟ آیا می‌توانید حرکت بعدی پلاتینیوم گیمز را حدس بزنید؟ با ما در میان بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید