توسعه‌ی بازی BioShock 4 تا چند سال آینده ادامه خواهد داشت

۱۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵

به نظر می‌رسد به این زودی نباید منتظر نسخه‌ی جدید از سری Bioshock باشیم و اگر از طرفداران این سری هستید، برای تجربه‌ی  Bishock 4 باید چند سال دیگر صبر کنید.

طی سال‌های گذشته شایعات و گزارش‌های بسیاری در ارتباط با سری Bioshock به گوش می‌رسید که هر کدام از ساخت نسخه‌ای جدید از این سری خبر می‌دادند اما نهایتا در ماه دسامبر رسما اعلام شد نسخه‌ی چهارم از سری Bioshock  توسط استودیوی Cloud Chamber در دست توسعه قرار دارد که همین موضوع بسیاری از بازی‌بازان را هیجان زده کرد. اگر شما نیز یکی از  طرفداران این سری هستید و امیدوار بودید تا در سال جاری یا سال ۲۰۲۱ نسخه‌ی جدید آن را تجربه کنید باید شما را ناامید کنم.

طی گزارش مالی اخیر شرکت توکی گیمز، این شرکت در رابطه با نسخه‌ی جدید سری Bioshock صحبت‌های جدیدی را مطرح کرد. این شرکت در گزارش خود بار دیگر به ساخت نسخه‌ی جدید این سری اشاره و اعلام کرد که ساخت این نسخه توسط استودیوی Cloud Chamber آغاز شده و روند توسعه به مدت چند سال آینده نیز ادامه خواهد داشت.

براساس همین موضوع، به نظر می‌رسد که توسعه‌ی این بازی چند سال دیگر نیز به طول می‌انجامد و بنابراین نباید به این زودی‌ها منتظر نسخه‌ی جدید این سری باشیم.

نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید