تاریخ انتشار نسخه‌ی کنسولی بازی Daymare 1998 مشخص شد

۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۰

سازندگان بازی Daymare 1998 که در گذشته اطلاعات جالبی را از این عنوان در دسترس قرار داده بودند، امروز تاریخ دقیق انتشار نسخه‌ی کنسولی را مشخص کردند. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این خصوص باشید.

Daymare 1998 از سری عناوین جالب به سبک ترسناک و بقا است که در گذشته برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شده بود. جالب است بدانید که این بازی توسط هواداران Resident Evil 2 ساخته شده بود و اکثر شخصیت‌ها، مراحل و ماموریت‌ها از آن الهام گرفته شده‌اند. قابل ذکر است که دو استودیوی اینویدر (Invader) و دیستراکتیو کریشنز (Destructive Creations) به ترتیب ساخت و انتشار این بازی را به عهده داشته‌اند. اگر شما از هم علاقه‌مندان به عناوین این سبک هستید، Daymare 1998 را به هیچ وجه از دست ندهید.

طبق اخبار جدیدی که امروز از سوی تیم سازنده‌ی Daymare 1998 منتشر شد، مطلع شدیم که این عنوان در تاریخ ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۲۸ آپریل ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. همچنین آن‌ها اعلام کرده‌اند که به‌زودی چند به‌روزرسانی‌ و بسته‌ الحاقی را برای این بازی عرضه خواهند کرد. در صورت دریافت اطلاعات بیشتر از این بازی، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید