سونی وبسایت رسمی پلی‌‎استیشن ۵ را راه‌اندازی کرد

PS5 ، اخبار ، اخبار بازی ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

سونی ساعاتی پیش وبسایت رسمی پلی‌استیشن انگلستان را راه‌اندازی کرد و به همین سبب، احتمال انتشار اطلاعات جدید از این کنسول یا حتی رونمایی از آن در ماه فوریه بالا گرفت.

هر چند اطلاعات رسمی در مورد پلی‌استیشن تا کنون بسیار کم هستند، اما راه‌اندازی وبسایت رسمی این کنسول، احتمالا به معنای این است که قرار است به زودی شاهد اطلاعات بیشتری از آن باشیم. به خصوص با توجه به اینکه شایعات مبنی بر رونمایی از پلی‌استیشن ۵ در ماه فوریه بسیار زیاد هستند. سونی در کنار راه‌اندازی این وبسایت، بیانیه‌ی زیر را منتشر کرده است:

ما پیش از این انتشار برخی از اطلاعات در مورد پلی‌استیشن ۵ را آغاز کرده بودیم، اما هنوز آمادگی لازم برای رونمایی کامل از پلی‌استیشن نسل بعد را نداریم. با عضویت در خبرنامه‌ی وبسایت ما می‌توانید اولین نفری باشید که اطلاعات آتی را دریافت می‌کنید. اخباری اعم از تاریخ عرضه‌‌‌ی پلی‌استیشن ۵، قیمت پلی‌استیشن ۵ و فهرست بازی‌های پلی‌استیشن ۵ به هنگام عرضه.

پیش از این شایعات حاکی از این بودند که کنسول سونی قرار است ۵۰۰ دلار قیمت داشته باشد و دنباله‌ی Horizon: Zero Dawn یکی از عناوین هنگام عرضه‌ی آن خواهد بود. به هر حال تا زمان عرضه‌ی اطلاعات جدید از سوی سونی، باید به این شایعات اکتفا کرد.

12345678910(67 رای, میانگین آرا 8٫88 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید