شایعه: کریس ردفیلد در Resident Evil 8 حضور خواهد داشت

۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۵

به تازگی شایعات تازه‌ای منتشر شده است که ظاهرا به Resident Evil 8 اشاره می‌کنند. این اطلاعات شامل شخصیت اصلی بازی، دشمنان و جزئیات داستان آن می‌شوند.

مانند همیشه، باید تذکر داد که این اطلاعات تنها در حد شایعه هستند و به هیچ عنوان نمی‌توان به آن‌ها اتکا کرد. وبسایت Biohazard Declassified ادعا کرده که منبعی معتبر این اطلاعات را به دست آن‌ها رسانده و البته تاکید کرده که باز هم نمی‌توان به این اطلاعات به صورت ۱۰۰ درصد اطمینان داشت. طبق گفته‌ی این وبسایت، قرار است شاهد بازگشت ایتن وینترز (Ethan Winters)، پروتاگونیست Resident Evil 7 Biohazard باشیم. همچنین قرار است کریس ردفیلد (Chris Redfield) نیز بازگشتی به این سری داشته باشد.

همچنین این شایعات می‌گویند که بازی در یک دهکده‌ی اروپایی آغاز خواهد شد و سپس، به مناطق برفی و کوهستانی خواهد رفت. گفته می‌شود آنتاگونیست اصلی بازی نیز یک شخصیت مونث و مرموز خواهد بود که با بازی‌های ذهنی، برای ایتن دردسر درست می‌کند. همچنین حضور زامبی‌های گرگ‌مانند در این بازی گزارش شده است. این منبع همچنین مدعی شده است که بازی بار دیگر از دوربین اول شخص بهره می‌برد و نام دقیق آن Resident Evil 8 نخواهد بود. با این حال همانطور که اشاره شد، تمامی این اطلاعات تا تایید شدن توسط کپکام (Capcom)، در حد شایعه باقی خواهند ماند.

Resident Evil 7 Biohazard آخرین عنوان جدید از سری اصلی بازی بود. این بازی در سال ۲۰۱۷ عرضه شد و به خاطر وفاداری به المان‌های اصیل سری Resident Evil تحسین شد. این بازی در نهایت ۳٫۵ میلیون نسخه فروخت و میزبان چهار بسته الحاقی نیز بود. در حال حاضر تنها بازی تایید شده از سری Resident Evil، بازسازی Resident Evil 3 است که پس از تحسین فراوان منتقدان از Resident Evil 2 Remake عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید