مجموعه‌ی The Walking Dead استودیو تل‌تیل به استیم باز خواهد گشت

۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰

بازی‌های The Walking Dead استودیو تل‌تیل (Telltale) که پس از سقوط این استودیو در سال ۲۰۱۸ از روی استیم پاک شده بودند، به زودی و با پشتیبانی اسکای‌باوند گیمز (Skybound Games)، به این پلتفرم باز خواهند گشت.

چندی پیش شرکت اسکای‌باوند گیمز، اقدام به خرید حق و حقوق تمام بازی‌های The Walking Dead استودیو تل‌تیل کرد و آن‌ها را در قالب مجموعه‌ای به نام The Walking Dead: The Telltale Definitive Series برروی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) منتشر کرد. در حال حاضر این بازی‌ها برروی استیم موجود نیستند، اما به زودی قرار است هر چهار فصل The Walking Dead برروی این پلتفرم موجود شوند. هر کدام از این فصول با قیمت ۱۵ دلار به فروش خواهند رسید و اگر پیش از این آن‌ها را خریداری کرده باشید، دوباره می‌توانید به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

با این حال، مجموعه‌ی The Walking Dead: The Telltale Definitive Series قرار نیست برروی استیم منتشر شود. مجموعه‌ای که حقیقتا بهترین راه برای تجربه‌ی دنیای مردگان محترک دستپخت استودیو تل‌تیل است. این مجموعه که هم اکنون برروی فروشگاه اپیک گیمز موجود است، علاوه بر تمامی فصول اصلی، شامل نسخه‌های فرعی ۴۰۰ Days و Michonne نیز می‌شود. علاوه بر این‌ها، The Walking Dead: The Telltale Definitive Series شامل یک سری ارتقاهای بصری است. این مجموعه هم اکنون با قیمت تنها ۲۲٫۹۹ دلار برروی فروشگاه اپیک گیمز به فروش می‌رسد. با این حال، اگر دوست دارید تمامی بازی‌های خود را برروی استیم داشته باشید، باید پول اضافه را نیز پرداخت کنید.

اسکای‌باوند گیمز همچنین اعلام کرده است که یک بازی واقعیت مجازی از دنیای مردگان محترک با نام The Walking Dead: Saints and Sinners قرار است در تاریخ ۲۳ ژانویه (پنج شنبه، ۳ بهمن ۱۳۹۸) با قیمت ۴۰ دلار منتشر شود. این بازی از هدست‌های واقعیت مجازی ولو، وایو، آکیولوس ریفت و ویندوز پشتیبانی خواهد کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید