بازی ترسناک Stories Untold برروی نینتندو سوئیچ منتشر شد

بازی Stories Untold، یک بازی مستقل در ژانر ترسناک است که پیش از این برای سیستم عامل‌های مک و ویندوز عرضه شده بود. این بازی حالا برروی نینتندو سوئیچ نیز در دسترس است.

استودیو دیوالور دیجیتال (Devolver Digital)، ناشر Stories Untold، به تازگی در توئیتر اعلام کرد که این بازی مستقل برروی نینتندو سوئیچ منتشر شده است:

Stories Untold، چهار داستان، یک کابوس. اکنون برروی نینتندو سوئیچ.

این بازی که اولین بار در سال ۲۰۱۷ برروی رایانه‌های شخصی منتشر شد، الهام‌های زیادی از دهه‌ی هشتاد، سریال Stranger Things (کایل لمبرت (Kyle Lambert)، طراح پوستر بازی، طراح پوستر سریال Stranger Things نیز هست) و بازی‌های متن‌محور ماجراجویی قدیمی گرفته است. این بازی ماه گذشته برای نینتدو سوئیچ تایید شد و اکنون هم برای این پلتفرم در دسترس قرار گرفته است.

خالق Stories Untold استودیو نو کد (No Code) و به خصوص جان مک‌کلان (Jon McKellan)، نویسنده و کارگردان بازی است. مک‌کلان پیش از این مسئول طراحی بازی Alien: Isolation بوده است. Stories Untold از چهار داستان آنتالوژی و نامرتبط به هم تشکیل شده است که در یک دنیای واحد جریان دارند. این بازی توانست در وبسایت متاکریتیک نمره‌ی ۸۱ را ثبت کند و هم اکنون با قیمت ۱۰ دلار در Nintendo eShop موجود است.

12345678910(3 رای, میانگین آرا 9٫33 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید