نسخه‌ی دیجیتالی Sherlock Holmes: Crimes and Punishments به فروشگاه‌های پلی‌استیشن ۴ بازگشت

۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

نسخه‌ی دیجیتالی بازی Sherlock Holmes: Crimes and Punishments که سال گذشته توسط شرکت فوکوس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive) از فهرست تمامی فروشگاه‌ها پاک شده بود بعد از مدت‌ها برای کاربران پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار گرفت.

اگر به‌خاطر داشته باشید چند ماه قبل در سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی استودیو فراگ‌ورز (Frogwares) با انتشار خبری اعلام کرده بود به دلایل فنی مختلف احتمالاً قادر نباشد این بازی را به فروشگاه‌ها برگرداند اما با این حال وظیفه‌ی بازسازی Sherlock Holmes: Crimes and Punishments را برعهده‌ی یک تیم داخلی گذاشته است. بعد از ماه‌ها انتظار، روزگذشته فراگ‌ورز طی بیانیه‌ای از موفقیت پروژه‌ی مذکور و بازگشت نسخه‌ی دیجیتالی این بازی به فروشگاه‌های پلی‌استیشن ۴ خبر داد:

بازگشت Sherlock Holmes: Crimes and Punishments به‌عنوان بازیِ پرچم‌دار فراگ‌ورز کمک می‌کند تا استودیو مطمئن شود همچنان پابرجا خواهد بود و به انتشار بازی‌های آینده‌اش بدون نیاز به ناشر جداگانه ادامه خواهد داد. تیم امیدوار است به‌زودی به نتایج مشابه برای باقی پلتفرم‌هایی که بازیِ ما از آن‌ها حذف شده بود نیز دست یابد.

بازی Sherlock Holmes: Crimes and Punishments هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۳، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و اکس‌باکس ۳۶۰ در دسترس قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید