فروش کنسول نینتندو سوییچ در کشور فرانسه از ۳٫۳ میلیون واحد عبور کرد

۲۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰

بدون شک، عرضه‌ی کنسول نینتندو سوییچ موفقیت‌های بسیاری را برای شرکت نینتندو به ارمغان آورده است. گر این روند فروش با سرعت فعلی ادامه پیدا کند، این کنسول شانس این را دارد که به رکورد فروش ۱۰۰ میلیون واحدی برسد و با توجه به این که احتمالا در آینده‌ای نزدیک نسخه جدیدی که به‌زودی معرفی خواهد شد، این شانس به مراتب بالاتر هم می‌رود. حال طبق اطلاعات جدید منتشر شده به نظر می‌رسد که بازی‌بازان کشور فرانسه علاقه‌ی بسیاری به کنسول نینتندو سوییچ دارند و فروش ۳٫۳ میلیون واحد از این کنسول این نکته را اثبات می‌کند.

بر اساس گزارشی که در وب‌سایت Lefigaro ارائه شده، تاکنون بیش از ۳ میلیون دستگاه از کنسول نینتندو سوییچ در کشور فرانسه به فروش رفته است. از این لحاظ سال ۲۰۱۹ بهترین بوده است و با فروش ۱.۲۵ میلیون دستگاه در کنار فروش ۱ میلیونی سال ۲۰۱۸ قرار می‌گیرد. طبق تحقیقات این وب‌سایت، ۱۱ درصد از خانوارهای فرانسوی به نینتندو سوییچ دسترسی دارند و نسخه‌های مختلف هم جزء این آمار محسوب می‌گردد.

عملکرد بسیار خوب این کنسول تنها به بخش سخت‌افزاری معطوف نمی‌شود. در سال ۲۰۱۹ میلادی، بازی Pokémon Sword and Shield حدود ۶۵۰ هزار نسخه، بازی Mario Kart 8 Deluxe در حدود ۵۰۰هزار نسخه و بازی Luigi’s Mansion 3 در حدود ۳۹۲هزار نسخه فروخته‌اند. حتی بازی Ring Fit هم توانست ۱۲۰ هزار نسخه به‌فروش برساند که اگر عرضه‌ی آن ادامه می‌یافت، این مقدار از فروش نیز بیشتر هم می‌شد.

فرانسه همواره کشور بسیار خوب و جذابی برای نینتندو بوده و رونق فروش نینتندو سوئیچ  نشان می‌دهد که این کنسول تا چقدر برای شرکت نینتندو سودآوری داشته است. در حال حاضر هیچ نشانه‌ای از کند شدن روند فروش کنسول نینتندو سوییچ دیده نمی‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید