تهیه‌کننده‌ی NieR: Automata به معرفی یک بازی جدید در سالگرد ۱۰ سالگی NieR اشاره دارد

۱۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

در جدیدترین شماره از مجله‌ی ژاپنی فامیتسو (Famitsu)، آقای یوسوکه سایتو (Yosuke Saito)، تهیه‌کننده‌ی بازی NieR: Automata اشاره کرد که در رویداد ۱۰ سالگی NieR، یک معرفی ویژه خواهند داشت.

وی در این خصوص گفت که شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) برنامه‌هایی برای سالگرد ۱۰ سالگی NieR دارد و به احتمال زیاد از یک عنوان معرفی نشده رونمایی خواهد شد. با این حال، منظور دقیق آقای سایتو در مورد این عنوان مشخص نشده است. احتمال می‌رود عنوانی که وی در مورد آن صحبت می‌کند، یک بازی کاملا جدید باشد. با این وجود، شرکت اسکوئر انیکس چندی پیش نشان تجاری جدیدی از NieR را ثبت کرد؛ بنابراین احتمال معرفی یک نسخه‌ی بازسازی شده از نسخه‌ی اول بازی NieR وجود دارد.

بازی NieR در سال ۲۰۱۰ میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۳ و اکس‌باکس ۳۶۰ منتشر شد. همچنین در سال ۲۰۱۷ میلادی، نسخه‌ی جدیدی از این مجموعه با عنوان NieR: Automata برای کنسول پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه گردید و موفقیت‌های بسیاری را کسب نمود. این بازی همچنین در سال ۲۰۱۸ برای کنسول اکس‌باکس وان نیز عرضه شد. با توجه به موفقیت این بازی از لحاظ فروش و جلب نظر بازی‌بازان و منتقدین، احتمال می‌رود که در سال جاری میلادی شاهد معرفی نسخه‌ی جدیدی از سری NieR باشیم.

نظر شما در این خصوص چیست؟ آیا شاهد نسخه‌ی جدیدی از سری NieR خواهیم بود؟ لطفا نظرات و دیدگاه‌های خود را به اشتراک بگذارید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • تو رو خدا دست اسکوئر نذارید بیشتر از این به خاک و خون بکشه این بازی رو! نیر رو آدمای به شدت فوق العاده ای میسازن و پتانسیل این سری غیر قابل تصوری بالاست و کارگردانش هم یکی از بهترین کارگردان های این صنعته.
    تنها مشکل بازیای اسکوئر انیکس خود اسکوئر انیکسه که اگه کل خوبای این صنعت باهم یه شاهکار بسازن، ناشرش رو اسکوئر کنن بازی تبدیل میشه به بدترین زباله ی قرن! امیدوارم هرچی که هست نذارن اسکوئر دخالت های همیشگیش رو بیشتر از این ادامه بده و استودیوهاش بتونن با مثل قدیما خاطره سازی بکنن.
    فقط میخوام بگم که اسکوئر همین الان هیچ فرقی با کونامی و الکترونیک آرتز و یوبی نداره و باید اسمش رو بذاریم کنار این ناشرایی که دشمن بازیای خودشونن.

    0
    0