هیدئو کوجیما: Dead Stranding نام اولیه‌ی بازی Death Stranding بود

۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) سال ۲۰۲۰ را با اشاره به آخرین اثر خود، یعنی عنوان Death Stranding، آغاز کرده است. وی در صفحه‌ی اینستاگرام خود تصویری مفهومی و اولیه از بازی Death Stranding را پیش از نویسندگی داستان آن منتشر کرد. نکته‌ی جالب در این عکس، تفاوت نام آن با عنوان نهایی بازی است. طبق این تصویر به نظر می‌رسد که در ابتدا نام Dead Stranding برای بازی Death Stranding در نظر گرفته شده بود.

آقای کوجیما در تصویر سیاه و سفیدی که به اشتراک گذاشته، دو شخصیت ناشناس که سلاحی بر دست داشته تجهیزات سنگین نظامی به تن دارند، نمایش داده است. وی همچنین در توییتر شخصی خود، در مورد این تصویر توضیحاتی را ارائه داد:

اخیرا تصویر جدیدی از طرح اولیه‌ی یوجی شینکاوا (Yoji Shinkawa)، کارگردان هنری استودیوی کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions)، را در آیفون خود پیدا کردم که مربوط به دوران طراحی تصاویر مفهومی اولیه‌ی بازی Death Stranding است. در آن موقع، کار برروی نویسندگی بازی آغاز نشده بود، بنابراین من در حال توضیح فضای  دنیای جنگجویان این بازی برای یوجی بودم. ما در آن موقع این پروژه را Dead Stranding نامیده بودیم.

این یک چشم‌انداز جالب و جذابی است که معمولا به ندرت در استودیوهای دیگر آن را مشاهده می‌کنیم. در آخرین به‌روزرسانی Death Stranding که در ماه دسامبر سال گذشته‌ی میلادی منتشر شد، گزینه‌‌های تغییر اندازه‌ی متون تصویر و دسترسی به وسیله‌ی نقلیه را در کنار چند تغییر جزئی دیگر به این بازی اضافه گردید.

بازی Death Stranding هم‌اکنون برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. این بازی قرار است در تابستان ۲۰۲۰ میلادی برای رایانه‌های شخصی نیز منتشر گردد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را تحت عنوان «متفاوت‌ترین تجربه‌ی نسل» به قلم امیرمهدی نامجو مطالعه بفرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید