گیفت کارت
گیفت کارت

Fallout 76 چند آیتم داخل بازی را تا هفته‌ی آینده رایگان کرد

۱۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵

در حالی که همه‌ی بازی‌بازان منتظر انتشار بهینه‌ساز جدید Fallout 76 هستند، فروشگاه داخل بازی چند آیتم را رایگان کرده است. این یک سنت است که معمولا بعضی از آیتم‌های مخصوص را به مناسبت یک جشنواره یا رویداد خاص رایگان می‌کنند.

هم اکنون اگر وارد بازی شوید، می‌توانید سه پوستر Nukashine Party، Sheepsquatch Ate My Brother و Pioneer Scouts را به رایگان دریافت کنید. هر سه‌ی این‌ها کمی قبل‌تر در طی به‌روزرسان Wild Appalachia در دسترس بودند اما دوباره برای مدت محدودی بازگشته‌اند و شما می‌توانید آن‌ها را تا ۱۷ دی (۷ ژانویه) به رایگان تهیه کنید.

یک سری آیتم‌های دیگر هم تخفیف خورده‌اند، دارند به فروشگاه باز می‌گردند، و یا برای همیشه از دسترس خارج خواهند شد. مهم‌ترین آیتمی که دوباره به فروشگاه باز می‌گردد Nukashine Power Armor Paint است و از سوی دیگر Mr. Fuzzy Ride در ۱۷ دی برای همیشه از فروشگاه داخل بازی خواهد رفت.

شما می‌توانید لیست کاملی از حراج‌ها، آیتم‌هایی که در حال بازگشت به فروشگاه هستند، و آیتم‌هایی که به زودی از دسترس خارج خواهند شد را از این نشانی در وب‌سایت بتسدا (Bethesda) مشاهده کنید. عنوان Fallout 76 هم اکنون بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس می‌باشد.

 

 

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Kojima Nightmare گفت:

  شرمنده ولی با ابن اوضاع بتسدا دیگه امیدی به الدر اسکرولز و فالوت بعدی هم ندارم
  حالا این وسط استفاده از موتور گرافیکی قدیمی که بماند

  0
  0
  • yousof گفت:

   یه چیزی که بتسدا نشون داد فرق داره با بعضی شرکتا اینه که انتقادپذیره . سر همین ۷۶ اعتراف کرد و معذرت خواهی کرد و برای احترام به خریدارا دارن برای رفع مشکلاتش اپدیت و پچ میدن و تو همین زمستون قراره یه اپدیت براش بیاد که بزرگترین مشکلش نبود ان پی سی ها و یه بخش داستانی جدید و خوب هست رو رایگان به بازی اضافه کنه. حالا به یوبی و الکترونیک نگاه کن تازه طلب کار هستن چرا شاهکاراشون مثل بریک پینت و انتم نمیفروشه یا راکستار مشکلات نسخه پی سی رد دد رو میندازه گردن انویدیا (هرچند راکستار رو بیشتر از هر شرکتی دوست دارم ولی چه میشه کرد خیلی گله دارم سر همین رد دد نسخه پی سی)

   0
   0
 • ocelat گفت:

  لعنتی این بازی چرا این قدر چرته ROTFL ROTFL ROTFL

  0
  0