دو بازی Shin Megami Tensei 5 و Project Re Fantasy همچنان در دست توسعه قرار دارند

۴ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۵

اگرچه Shin Megami Tensei 5 در سال ۲۰۱۷ میلادی به عنوان یک بازی نقش‌آفرینی انحصاری برای کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ معرفی شد ولی متاسفانه تیم سازنده کار خود را در سکوت کامل خبری دنبال کرده و از آن زمان شاهد انتشار هیچ اطلاعات جدیدی از این عنوان نبودیم. تیم سازنده در سال گذشته‌ی میلادی رسما اعلام کرد که وارد مرحله‌ی اصلی تولید بازی شده است و امروز نیز شاهد انتشار خبری جدید از سوی این تیم هستیم.

همانند گذشته، تیم سازنده این بار نیز اطلاعات جدیدی از بازی را در اختیار هواداران قرار نداده و تنها تایید کرده است که این عنوان همچنان «در دست توسعه قرار دارد». شرکت Atlus این خبر را در قالب پیامی به مناسبت فرا رسیدن سال نوی میلادی در آخرین جلد از مجله‌ی فامیتسو (Famistsu) منتشر کرده است.

البته بازی Shin Megami Tensei 5 تنها عنوانی نیست که این شرکت در حال حاضر برروی آن تمرکز کرده است. بازی نقش‌آفرینی Project Re Fantasy یک آی‌پی کاملا جدید خواهد بود که ساخت و توسعه‌ی آن به کارگردان بازی Persona 5 واگذار شده است. تیم سازنده تا به امروز هیچ اطلاعاتی از این بازی را منتشر نکرده و تنها بیان شده است که این عنوان نسبت به سری Persona کاملا متفاوت خواهد بود. همانند بازی Shin Megami Tensei 5، شرکت Atlus در پیام خود تایید کرده است که این بازی نیز روند طبیعی توسعه‌ی خود را دنبال می‌کند و دلیلی برای نگرانی وجود نخواهد داشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید