گیفت کارت
گیفت کارت

نقدها و نمرات عنوان AVICII Invector منتشر شدند

۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰

AVICII Invector، نام یک بازی تک‌نفره موزیک‌ویدئو محور است که توسط استودیو سوئدی Hello There Games ساخته شده است و باید گفت به نظر می‌رسد با توجه به ژانرش، توانسته تجربه‌ی موفقی باشد.

در این بازی می‌توانید به ۲۵ تا از موفق‌ترین آهنگ‌های دی‌جی مشهور سوئدی که در سال ۲۰۱۸ از دنیا رفت، دسترسی داشته باشید. AVICII بدون شک یکی از بزرگ‌ترین هنرمندان در زمینه‌ی موسیقی الکترونیک بود و AVICII Invector سعی می‌کند با بهره‌برداری از موسیقی او، محیط شاد، سرگرم‌کننده و پرانرژی را هنگام بازی خلق کند. در ادامه نقدها و نمرات این بازی را بررسی می‌کنیم:

Playstation Country 9/10

AVICII Invector هم یک بازی بسیار پرانرژی و سرگرم‌کننده است و هم ادای احترام مناسبی به هنرمند فقید می‌کند. این بازی که قیمتی معادل با یک آلبوم بهترین آهنگ‌ها دارد، AVICII Invector گزینه‌ی مناسبی برای غرق شدن در هنر این هنرمند الکترونیک است. همچنین درجات سختی متنوع آن، ارزش تکرار این بازی را بالا می‌برد.

TheXboxHub 9/10

AVICII Invector که در همکاری با خود این هنرمند ساخته شده است، نه تنها گزینه‌ی مناسبی برای هواداران AVICII است، بلکه احتمالا تمام بازی‌بازان در سراسر دنیا را هم سرگرم می‌کند.

GameSpew 9/10

AVICII Invector بازی‌ای است که مطمئنا بارها و بارها سراغ آن خواهم رفت. به امید اینکه بهتر از دفعه‌ی قبلی عمل کنم.

COGconnected 8.5/10

با توجه به اینکه یک هوادار بازی‌های موسیقی محور هستم، AVICII Invector را به شدت پیشنهاد می‌کنم. شاید این بازی هیچ‌ قدمی در راستای پیشرفت این ژانر برنمی‌دارد، اما این به این معنا نیست که داشتن آن ضروری نیست. بازی ظاهر بسیار زیبا و صدای بسیار فوق‌العاده‌ای دارد و به شدت مناسب پارتی‌ها در فصل تعطیلات است. حتی اگر با کاتالوگ موسیقی‌های AVICII آشنایی ندارید، باز هم به این بازی فرصتی بدهید. کسی چه می‌داند، شاید یکی از طرفداران سرسخت هنر او شدید. با این اوصاف، راه بهتری جهت احترام گذاشتن به میراث این هنرمند سراغ ندارم.

VGC 8/10

AVICII Invector هیچ المان تازه‌ای ندارد که قبلا در این سبک بازی‌ها استفاده نشده باشد. در عوض، استودیو Hello There Games المان‌های دوست‌داشتنی از سایر بازی‌های موزیک‌محور را برداشته است و آن‌ها را با آهنگ‌های فوق‌العاده AVICII ترکیب کرده است. این بازی شما را تمام شب بیدار نگه می‌دارد.

Guardian 8/10

AVICII Invector تمرکز شدیدی برروی هنر و صدا دارد که باعث می‌شود گاها فرم بر محتوا ارجحیت داشته باشد. با این حال، ترکیب هیپنوتیزکننده‌ی ریتم و موسیقی موفق به خلق تجربه‌ای می‌شود که دست رد زدن به آن سخت است.

PlayStation Universe 8/10

AVICII Invector ادای دینی فوق‌العاده به یکی از بزرگ‌ترین هنرمندان سبک EDM است و با خلق پلی‌لیستی از آثار منتخب او این کار را انجام می‌دهد. ریتم موجود در گیم‌پلی چالش‌انگیز و سرگرم‌کننده است. جلوه‌های بصری گاها بیش از اندازه هستند و ممکن است شما را زده کنند. با این حال، بازی حس و حال فوق‌العاده‌ای دارد و به شما اجازه می‌دهد خودتان را در EDM غرق کنید.

Trusted Reviews 8/10

جای تاسف دارد که خود AVICII اینجا نیست تا یکی از پروژه‌هایی که در مورد آن بسیار اشتیاق داشت را ببیند. خوشبختانه، زحمات او به ثمر نشسته‌اند و AVICII Invector اثر خوبی است که با ریتم موجود در گیم‌پلی، ارزش خرید را دارد.

M3 7/10

AVICII Invector بازی‌ای است که کاملا براساس آهنگ‌های AVICII فقید ساخته شده است. یاد گرفتن گیم‌پلی بازی آسان است، اما استادی در آن، خصوصا در درجات سختی بالاتر، اینطور نیست. گیم‌پلی تاثیر چندانی بر خود موسیقی ندارد، اما در کل بازی یک تجربه‌ی صوتی و تصویری عالی است. فقط ای کاش تعداد آهنگ‌های آن بیشتر بود.

PlayStation LifeStyle 7/10

AVICII Invector یک بازی موزیک‌محور است که تم فضاپیمایی در آن بیشتر شبیه یک ماجراجویی ریتمیک است. متاسفانه، این ماجراجویی کمی زیادی جمع و جور است. بازی تنها سه درجه‌ی سختی دارد، در حالی که خیلی از بازی‌های هم‌رده‌اش چهار درجه‌ی سختی دارند. همچنین پلی‌لیست آن تنها متشکل از یک هنرمند و ۲۵ آهنگ است. البته همه‌ی این موارد جهت سازگاری با محور بازی انجام شده‌اند. با این اوصا، AVICII Invector بازی‌ای است که هواداران AVICII و این ژانر از داشتن آن در قفسه‌ی بازی‌های‌شان خوشحال خواهند شد.

میانگین نمرات بازی در وبسایت متاکریتیک

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید