بازی Dungeons And Dragons: Dark Alliance از حالت تک‌نفره نیز پشتیبانی می‌کند

۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

در جریان مراسم The Game Awards 2019، بازی جدیدی از مجموعه‌ی Dungeons And Dragons با عنوان Dungeons And Dragons: Dark Alliance معرفی شد. در هنگام معرفی این بازی تایید شد که این عنوان به صورت Co-Op قابل بازی است، اما بر اساس صحبت‌های جدید سازندگان، این اثر در حالت تک نفره نیز قابل بازی خواهد بود.

آقای جف هتم (Jeff Hatem)، رییس استودیوی توک گیمز (Tuque Games)، در گفتگو با وب‌سایت USA Today تایید کرد که عنوان Dungeons And Dragons: Dark Alliance تنها یک تجربه‌ی چندنفره نیست و به صورت تک نفره نیز قابل بازی است. البته وی اشاره کرد که در صورت تجربه‌ی این عنوان به صورت تک نفره، روند گیم‌پلی بازی آسان نخواهد بود.

وی در این خصوص اظهار داشت:

این یکی از خشن ترین مکان ها در کل مجموعه های Dungeons & Dragons است. Goblinها و Gnollها در همه جا حضور دارند. شما همچنین می‌توانید بازی را به صورت تک‌نفره بازی کنید، اما نکته‌ی مهم این است که تجربه‌ی بازی در این حالت آسان نخواهد بود. شما در این حالت لحظات سختی را خواهید داشت.

بازی اکشن نقش‌آفرینی Dungeons And Dragons: Dark Alliance قرار است در پاییز سال ۲۰۲۰ میلادی برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها عرضه شود. شما می‌توانید تریلر معرفی این بازی را از طریق نشانی قرار گرفته مشاهده نمایید.

2
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید