تریلر گیم‌پلی جدیدی از بازی Dungeons And Dragons: Dark Alliance منتشر شد

۱۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۰
Dungeons And Dragons: Dark Alliance

اخیراً تریلر جدیدی از گیم‌پلی و باس‌فایت بازی Dungeons And Dragons: Dark Alliance با عنوان “Hagedorn Boss Battle” منتشر شد و در دسترس علاقه‌مندان این عنوان قرار گرفت.

لازم به ذکر است که این بازی بعد از معرفی خود به وسیله‌ی تریلری جالب توجه و منحصر به فرد، توانست تا توجه بسیاری بازی‌بازان را به خود جلب کند. همچنین، بازی Dungeons and Dragons: Dark Alliance یک بازی نقش‌آفرینی اکشن است که به وسیله‌ی مبارزات به‌نظر چالش برانگیز خود قصد دارد تا علاقه‌مندان بی‌شمار این سبک را مجذوب خود کند.

از طرفی دیگر، تریلری که اخیراً با محوریت یکی از باس‌فایت‌های بازی منتشر شده است، مبارزه‌ی شخصیت بازی با Hagedorn را نشان می‌دهد. همچنین، این مبارزه با توجه به استفاده‌ی این باس از عوامل محیطی، چالش برانگیز به نظر می‌رسد و بازی‌بازان نیز باید برای شکست دادن آن استراتژی‌های خود را با سرعت عمل بالا ترکیب کنند. در ادامه می‌توانید تریلر مذکور را مشاهده کنید:

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰  |  دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰  |  دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰

بازی Dungeons and Dragons: Dark Alliance در تاریخ ۱ تیر ۱۴۰۰ (۲۲ ژوئن ۲۰۲۱) در دسترس دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و اس و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت.

6
1