تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Dungeons and Dragons: Dark Alliance منتشر شد

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۵

استودیوی سازنده‌ی بازی Dungeons and Dragons: Dark Alliance این روزها اطلاعات زیادی را پیرامون این عنوان در دسترس قرار می‌دهد تا بازی‌بازان را بیش از پیش با آن آشنا کند. در همین راستا، امروز هم ویدئویی طولانی از گیم‌پلی این بازی عرضه شد.

وب‌سایت IGN امروز تریلری را از گیم‌پلی بازی موردانتظار Dungeons and Dragons: Dark Alliance در دسترس قرار داد که حدود ۲۰ دقیقه زمان آن است. در این بازی چندنفره باید قهرمان خود را از میان شخصیت‌های قدرتمندی برگزیده و سپس به دوستانتان ملحق شوید تا ماجراجویی جذابی را آغاز نمایید. کار تیمی در این بازی اهمیت فراوانی دارد و نباید این قضیه را فراموش کرد.

هدف اصلی شما در این بازی، از بین بردن تعداد زیادی از هیولاها در هر ماموریت است. بازی در جهانی به نام Icewind Dale جریان دارد و رمز و رازهای بی‌شماری هم در آن دیده می‌شود. از دیگر ویژگی‌های قابل توجه این عنوان باید به باس‌ها و معماهای سرگرم کننده اشاره داشت. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به این آثار هستید، Dungeons and Dragons: Dark Alliance نیز انتخاب نسبتا خوبی برای شما خواهد بود.

بازی Dungeons and Dragons: Dark Alliance قرار است در تاریخ ۱ تیر ۱۴۰۰ (۲۲ ژوئن ۲۰۲۱ میلادی) بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گیرد. در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت ویدئوی گفته شده اقدام کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

8
3

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید