گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ انتشار بسته‌الحاقی جدید بازی Jump Force مشخص شد

۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

استودیوی بندای نامکو (Bandai Namco) امروز در خبر خوبی اعلام کرد که بسته‌الحاقی جدیدی برای بازی Jump Force در راه است. همچنین تاریخ دقیق انتشار این بسته مشخص شده است که در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این خصوص باشید.

Jump Force از سری عناوین مهیج به سبک مبارزه‌ای است که در آن باید شخصیت دلخواه خود را برگزیده و به نبرد با دشمنان زیادی بپردازید. هر شخصیت مهارت‌ها و توانایی‌های خاص خود را دارد که برای پیروزی به بازی‌بازان کمک می‌کنند. این بازی اوایل امسال عرضه شد و تاکنون شاهد استقبال نسبتا خوبی از آن بوده‌ایم. البته نقش تیم سازنده در ساخت و انتشار به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی را نباید نادیده گرفت. بندای نامکو ماه گذشته از عرضه‌ی شخصیتی به نام Toshiro Hitsugaya خبر داد که برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

ظاهرا سازندگان قصد دارند تا با انتشار بسته‌های الحاقی بیشتر برای بازی Jump Force، باز هم رضایت هواداران را جلب کنند. بسته‌الحاقی بعدی این بازی در تاریخ ۲۶ آذر ۱۳۹۸ (۱۷ دسامبر ۲۰۱۹ میلادی منتشر می‌شود که از محتویات آن می‌توان به دو شخصیت جدید به نام‌های Trafalgar Law و Grimmjow Jaergerjaquez اشاره کرد. Jump Force هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید